„What is a woman?”/Kto to jest kobieta? Afirmacja TV

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka serii Kino NIE-letnie na kanale Afirmacja TV. Tym razem Agnieszka Marianowicz-Szczygieł i Jan Pospieszalski omawiają film „What is a woman?” w reżyserii Justina Folka.

Usunięcie filmu, odmowa krytyki w obawie przed represjami, groźby śmierci i obstawa policyjna. To konsekwencje zadania współcześnie niezwykle prostego pytania: „Kto to jest kobieta?” W czasach realizacji transgenderowej agendy pytanie to wzbudza w wielu prominentnych notablach  społeczeństwa zażenowanie, zmieszanie, konsternację i obawy. Narrator, Matt Walsh – świetny amerykański dziennikarz (i komik jednocześnie) w filmie dokumentalnym „What is a woman?” nie boi się wchodzić do paszczy lwa i z kamienną twarzą wysłuchuje absurdów piewców „gender”. Śmiech i humor towarzyszy większej części tego filmu. Ten odważny, świetnie zrealizowany i prowokujący do myślenia film demaskuje naiwność, a czasem bezmyślność rzekomo wykształconych ludzi. Skutki “płciowych pomyłek” bywają jednak druzgocące i wcale nie są śmieszne. Przekonują sie o tym i nieprawomyślni rodzice, naukowcy i same osoby, które żałują tranzycji. Koniec końców widzimy, że zdrowy rozsądek ma się jednak dobrze, a prawo do autokompromitacji w tym filmie święci triumfy.

Seria Kino NIE-letnie – tylko na Afirmacja TV!

Kino NIE-letnie  to przegląd wartościowych, a nawet przełomowych filmów dokumentalnych z całego świata, które nie pozostawią Cię obojętnym!  Do takich filmów trudno dotrzeć, często nawet nie wiemy, że istnieją. Ja zbierałam je przez kilka lat. Pogrążeni w mainstreamie i informacyjnym chaosie jak odtrutki łakniemy twardych faktów, piękna i nie cynicznych komentarzy. Zanim zaprosimy Cię na główne, kinowe danie, w luźnej i bezpośredniej konwencji z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiamy  o prawdzie i ideologiach, rodzinie, miłości, chrześcijaństwie, szlachetności i przestępstwach. Demitologizujemy rewolucję seksualną, odkrywamy prawdę o płci i seksualności, w chrześcijańskim duchu podajemy pomocną dłoń, szukamy pożytecznej afirmacji i akceptacji! Na szermierkę faktów i iluzji zaprasza – Agnieszka Marianowicz-Szczygieł wraz z gośćmi.

Źródło: Afirmacja TV