Aktywistka transpłciowa porównuje zakaz „zmiany płci” dzieci do Holokaustu

Agenda lewicowo-liberalna wykorzystuje taktykę „zastraszania przez płacz” z niesamowitym skutkiem. Przykładem tej strategii jest postać „JamesIsSmiling”, amerykańskiej „gwiazdy” TikToka, która identyfikuje się jako „niebinarna”, a niedawno ostrzegała za pośrednictwem tego medium, że „osoby queer” w Stanach Zjednoczonych stoją w obliczu ludobójstwa. 

„Zawsze wiedziałem, że nie jestem chłopcem ani dziewczynką” – mówi długowłosy mężczyzna do swojej publiczności. „Kiedy dorastałem, było to naprawdę zagmatwane, ponieważ nie mieliśmy słów, aby o tym porozmawiać”. Ale pomimo politycznych zdobyczy, mówi James, czasy są szczególnie mroczne. „Prawdopodobnie rozmawiasz o tym z rodzicami, a może ze znajomymi, i wiem, że czasami wysyłasz mi o tym wiadomość, a ja je czytam, ile tylko mogę” – dodaje.  

James twierdzi, że ci, którzy chcą zakazać operacji „zmiany płci”, są wściekli. „Postrzegają naszą radość, samoakceptację i piękno jako zagrożenie, ponieważ świętujemy to, kim jesteśmy” – przekonuje. Ta radość jest „największym narzędziem oporu”, ponieważ „ tak długo, jak cieszymy się z tego, kim jesteśmy, oni nigdy nie wygrają”. Wideo Jamesa było kontynuacją wcześniejszych jego wystąpień, w których wyrażał się w podobnym tonie.

Jesteśmy w trakcie aktywnego trans ludobójstwa w naszym kraju, a ludzie nie chcą tego tak nazwać, bo boją się użyć tego słowa … Ludzie chcą nas unicestwić. Niektórzy z naszych najbardziej wpływowych ludzi na świecie wzywają do wyeliminowania osób transpłciowych, co jest ludobójstwem.

Następnie James porównał sprzeciw Partii Republikańskiej wobec „zmiany płci” nieletnich do Holokaustu, ponieważ celują w „dzieci trans”, które mają „prawo do przejścia”. 

James nie jest też przypadkowym TikTokerem. Ma ponad 420 000 obserwujących, używa zaimków „ona/oni” i zdobył całkiem sporo wpływów. A co najważniejsze, wydaje się, że naprawdę wierzy w głoszony przez siebie teorie. Młody Amerykanin, który uważa, że ​​nie jest ani mężczyzną, ani kobietą, naprawdę wierzy, że ludzie tacy jak on doświadczają obecnie ludobójstwa podobnego do Holokaustu. Możemy sobie wyobrazić, jak skuteczna jest lewicowa propaganda, która wykorzystuje takie osoby do swoich celów politycznych.  

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji