“Pedofile Kinsey’a”- kryminalne początki seksuologii i rewolucji seksualnej

Ten film powinien obejrzeć każdy! Pedofilska działalność jednego z głównych ojców rewolucji seksualnej, kryminalne uwikłanie nauki i pytanie o moralne granice naukowego poznania. Jednocześnie początki tzw. nowoczesnej edukacji seksualnej. To wszystko skupia w sobie działalność Alfreda Kinsey’a, entomologa, który w 1948 i 1953 roku wydał dwa słynne raporty na temat seksualności mężczyzn, a potem kobiet, które wstrząsnęły pruderyjną jeszcze wówczas Ameryką i otworzyły ją na dzisiejszą „wolność seksualną”. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego odcinka Kina NIE-letniego w imieniu Agnieszki Marianowicz-Szczygieł i Jana Pospieszalskiego.

To, że badania Kinsey’a łamały podstawowe reguły metodologii naukowej, że miały kryminalne wręcz tło – zauważyło niewielu. Niesłuszna legenda Kinsey’a wciąż trwa, o czym świadczy niedawna biograficzna produkcja hollywoodzka i głosy zachwytu nad samym „pionierem”.

Kinsey osobiście współpracował bowiem z pedofilami, dopuszczał się seksualnych skandali z własnymi pracownikami, próbując tu niemal wszystkiego. Film, zawiera niezwykle cenne dowody w dziennikarskim śledztwie obciążającym i samego Kinsey’a i Instytut Kinsey’a – Mekkę, współczesnych seksuologów. Znajdziemy tu także wątki powiązane z Polską.

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji