“Bóg ma na wszystko plan”. Poruszające świadectwo kobiety naciskanej na aborcję

24-letnia Nicole LeBlanc nosi w swoim łonie bliźnięta syjamskie.

Amerykanka oraz jej mąż Austin podzielili się swoim świadectwem na łamach audycji EWTN News Nightly w amerykańskim oddziale telewizji EWTN. Znajdująca się obecnie w 29. tygodniu ciąży kobieta przed niespełna 20. tygodniami dowiedziała się, iż nosi w swym łonie bliźnięta syjamskie – dziewczynki, które dzielą wspólne serce i inne ważne organy wewnętrzne.

Lekarze natychmiast uznali ciążę Nicole za zagrożoną i zasugerowali kobiecie jej przerwanie. Ta jednak odmówiła. “Widziałam wyraźnie [na USG], jak skaczą razem w mojej macicy, skaczą razem, więc to ludzkie życie” – podkreśliła.

Nicole, która przed trzema laty nawróciła się na katolicyzm, oraz jej mąż siłę do stawienia czoła czekającym ich wyzwaniom znajdują w codziennej modlitwie różańcowej. „Zdecydowanie chcemy, aby nasze dzieci były darami dla naszej Najświętszej Matki” – dodała 24-latka.

Kobieta opowiedziała również o wsparciu, jakiego doświadczyła ze strony środowisk pro-life. “Zachęcili mnie do stworzenia listy potrzebnych rzeczy i wszystkie rzeczy, których potrzebowałam, zostały szybko kupione. Nawet jeśli moje córki miałyby żyć przez jeden dzień” – relacjonuje Nicole. Kobieta ma poddać się cesarskiemu cięciu na początku czerwca.

CZYTAJ TAKŻE: Ocalała z aborcji. Dziś dzieli się radością życia z innymi