Polityka klimatyczna UE, bezpieczeństwo energetyczne i suwerenność… Pytamy Jacka Ozdobę

Restrykcyjna polityka klimatyczna UE, która winduje w górę ceny energii uderza w kondycję ekonomiczną polskich rodzin. Właśnie o to pytany jest często na spotkaniach wyborczych wiceminister klimatu Jacek Ozdoba. Gość Afirmacji, polityk Suwerennej Polski kandyduje z list PiS z Północnego Mazowsza w Okręgu nr 16.

Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo polskich rodzin, w ostatnim tygodniu przed wyborami, obok znakomitego cyklu Agnieszki Marianowicz-Szczygieł pt. “RODZINA GŁOSUJE“, publikujemy rozmowy z politykami.

W rozmowie z Janem Pospieszalskim Jacek Ozdoba mówi o bezpieczeństwie energetycznym Polski a także o naciskach biurokratów z Brukseli na przyjęcie kolejnych, coraz mniej realnych zobowiązań ograniczenia emisji CO2 w ramach pakietu Fit for 55. Kandydat odpowiada tez na stałe w naszym cyklu przedwyborczym pytania dot polityki państwa wobec rodzin. Mówi o ochronie małżeństwa, rodziny, a także o wzmocnieniu bezpieczeństwa dzieci w przestrzeni wirtualnej.

Polityk Suwerennej Polski odnosi się też do pytania o zasadność powołania przez byłego Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego zespołu do opracowania wytycznych w zakresie przerywania ciąży. 

Zachęcam do obejrzenia rozmowy z wiceministrem środowiska i klimatu oraz politykiem Suwerennej Polski.

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji