Są zarzuty dla transaktywisty. Wzywał m.in. do gwałcenia chrześcijanek

Mężczyzna, który uważa siebie za transseksualnego, usłyszał zarzuty za grożenie w mediach społecznościowych napaścią na tle seksualnym na chrześcijańskie dziewczęta. Wzywał także innych do tego rodzaju czynów i innych przestępstw.

Jason Lee Willie z Nashville w stanie Illinois został 7 listopada oskarżony przez Sąd Okręgowy Stanów Zjednoczonych dla Południowego Okręgu Illinois o popełnienie 14 przestępstw związanych z groźbami. Wśród przytoczonych w akcie oskarżenia znajdują się groźby „bombardowania kościołów”: „…Będziemy je bombardować, będziemy je bombardować. Będziemy bombardować kościoły. Będziemy je bombardować. Wiesz o tym. Zabijemy cię…”.

Groźby pod adresem chrześcijan

W akcie oskarżenia zarzuca się, że Willie często używał epitetów rasistowskich i groził, że zaatakuje każdego, kto ma „krzyż na szyi”.

W sierpniu Willie nakręcił w Internecie film, w którym powiedział: „No cóż, gwarantuję, że będę w łazience gwałcić twoje chrześcijańskie córki i ty, k…, nie możesz nic z tym zrobić. Słyszysz mnie?”.

Według prokuratorów w innym sierpniowym nagraniu Willie przedstawiał siebie jako pedofila, kiedy obrazowo opisał wykorzystywanie seksualne „małych dziewczynek” i powiedział: „Nie możecie nic z tym zrobić. Nie obchodzi mnie to, ja”. Jestem otwarcie pedofilem. Jestem otwarcie pedofilem…”.

28 marca, zaledwie dzień po strzelaninie dokonanej przez ciężko uzbrojoną kobietę, w wyniku której zginęło sześć osób, w tym troje dzieci, FBI otrzymało zgłoszenie dotyczące wpisu na Facebooku, w którym Wille stwierdził, że „będzie o wiele większe ataki osób transpłciowych na chrześcijan i że chrześcijanie poznają strach jak nigdy dotąd”.

Czytaj także:

źródło: christianpost.com