Google pomaga Demokratom w wygraniu wyborów? Twórca systemu monitorowania manipulacji ostrzega

Robert Epstein jest twórcą systemu monitorowania manipulacji wynikami wyszukiwania przez Google. Z prowadzonych badań wynika, że koncern Google wpłynął na wyniki wyborów w 2016 i w 2020 roku na korzyść partii Demokratów.

W wywiadzie dla WND News Center, który przytacza portal Lifesitenews.com, Robert Epstein mówi, że jego unikalny system badań dostarcza dowodów, które mogłyby posłużyć powstrzymaniu działań Google. Naukowiec zaznaczył, że działania internetowego giganta są bardzo skuteczną metodą wpływania na ludzi. – To jest moc, która nigdy wcześniej nie istniała w historii ludzkości. To jest władza, o której najgorsi dyktatorzy w historii mogli tylko pomarzyć – powiedział.

Przeciwdziałanie manipulacji Google

Epstein powiedział, że nie jesteśmy jednak bezbronni wobec działań koncernu i innych technologicznych gigantów. Podkreślił, że można im przeciwdziałać poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Naukowiec zdradził, że do końca 2023 roku chce “wprowadzić masowy system monitorowania – cyfrową tarczę – z co najmniej 20 000 agentami terenowymi w 50 stanach”.

– Będziemy monitorować w czasie rzeczywistym i będziemy ujawniać każdą znalezioną anomalię – powiedział.

Polityka Demokratów

Poparcie tak wielkich graczy jak Google jest dla Demokratów bardzo ważne i istotne. Ma to znaczenie nie tylko w układzie sił politycznych, ale także wpływa na życie milionów ludzi na całym świecie. Wagę całej sprawy przedstawia polityka jaką realizują wspierani przez koncerny technologiczne Demokraci.

Partia Demokratyczna jest znana ze swoich lewicowych poglądów i działań m.in. przeciwko obronie życia. Kiedy Republikanie przyjęli we wrześniu w Senacie USA ustawę, która zakazuje aborcji po 15. tygodniu życia, to ten brak możliwości zabijania nienarodzonych dzieci po tym czasie nie spodobał się urzędującemu prezydentowi.

Joe Biden podczas spotkania z zawodowym związkiem nauczycieli złożył obietnicę, że jeżeli Demokraci uzyskają większość w Senacie, to pozbawianie życia dzieci w łonach matek będzie legalne przez cały okres trwania ciąży.

Głośno w ostatnim czasie jest także o kolejnych przypadkach prześladowania obrońców życia przez służby podlegające władzom. Ponadto Demokraci opowiadają się także za seksualizacją życia społecznego i propagują wszelką rozwiązłość z ideologią LGBT na czele.

dz/lifesitenews.com