Baleusz, Baleja i Balejątko. We Wrocławiu powstała nowa rodzina krasnali

Wrocław kojarzony jest m.in. z krasnalami, których można szukać po całym mieście. Chcąc wkomponować się w miejską kulturę, taką drogą poszła drogeria “dm”. W ten sposób marka chce pokazać swoje przywiązanie do miasta.

Oryginalną i ciekawą akcję opisuje portal dlahandlu.pl. Na jego łamach Dyrektor Obszaru Marketingu i Zakupów dm w Polsce podkreśla, że marka w ten sposób chce – Nie od dziś wiadomo że krasnale są symbolem Wrocławia, zdobią miasto, tworzą historię i przyciągają mieszkańców i turystów. Drogeria dm od samego początku swojej obecności w Polsce stara się wpisać w tkankę miejską budując relacje z najbliższym otoczeniem. To właśnie Wrocław jest polską siedzibą dm, dlatego decyzja o powołaniu do życia krasnali była dla nas całkiem naturalna – mówi Hubert Iwanowski.

Baleusz, Balea i Balejątko

Tata krasnal nosi imię Baleusz, mama to Balea a ich dziecko to… Balejątko. Swoje oryginalne imiona krasnale wzięły z nazw najpopularniejszych marek własnych drogerii. Rodzina sympatycznie czeka na mieszkańców Wrocławia i turystów pod drogerią dm przy ulicy Ślężnej.

Nic tylko czekać na rozwój marki i kolejne akcje związane z lokalnymi kulturami. W Warszawie możemy oczekiwać rodziny syren a w Krakowie zapewne rodziców smoków i małego smoczusia.

dz/dlahandlu.pl

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji