Nauczycielka odmówiła czytania dzieciom o LGBT. Została ukarana

Prawdziwe oblicze skrajnej lewicy poznała niedawno Nella Parisenkova, była wychowawczyni w przedszkolu na przedmieściach Los Angeles. Została zwolniona z placówki po tym jak odmówiła czytania 5-letnim dzieciom książek o LGBT i ideologii gender. O sprawie pisze portal stronazyciapl.

Przedszkole prowadzi firma „Bright horizons” (jasne horyzonty), której pracownicy chwalą się uczestniczeniem w tęczowych marszach. Parisenkova pracowała w tej placówce od kilku lat. Kiedy jednak dowiedziała się, że będzie musiała czytać dzieciom 12 nowych książek, z czego 5 dotyczyło tematyki homoseksualnej i tzw. różnorodności płciowej, stanowczo odmówiła. Spotkała ją za to kara.

Co konkretnie zarzucono nauczycielce? Powiedziano jej, że nie szanuje różnorodności ludzi, wobec czego nie ma dla niej miejsca w placówce. Następnie dano jej 15 minut na opuszczenie przedszkola.

Uchronić polskie dzieci przed deprawacją

Niestety, polskie przedszkola również nie są wolne od prób forsowania ideologii gender. Niedawno wspomniany portal informował o tym, że dzieci w podwrocławskim Strzeszowie dostały od przedszkolanek książeczki promujące homoseksualny styl życia, a nawet zmianę płci.

– Można czuć się jak dziewczynka albo chłopiec, jak żadne z nich albo… jednocześnie jak oboje – brzmiał jeden z cytatów.

Polskie rodziny, przywiązane do tradycyjnych wartości, stanowią tamę wobec marszu skrajnej lewicy przez instytucje w naszym kraju. Zdecydowanie gorzej sytuacja wygląda u naszych zachodnich sąsiadów. W przyszłym roku jedna z niemieckich organizacji homoseksualnych planuje otworzyć przedszkole. W zarządzie organizacji znajduje się Ruediger Lautmann, aktywista działający na rzecz legalizacji pedofilii. Już w 1979 roku domagał się usunięcia z niemieckiego kodeksu karnego paragrafu kryminalizującego ten czyn.

Warto pamiętać, że standardy edukacji seksualnej promowane przez WHO (również w Polsce) zostały współtworzone przez niemiecką agencję rządową BZgA. Więcej o działaniach deprawatorów można dowiedzieć się m.in. z poradnika Fundacji Pro-Prawo do Życia pod tytułem „Jak Powstrzymać pedofila?”.

Źródło: stronazycia.pl