Czego chcą uczyć nasze dzieci? Szokująca książka w popularnej drogerii w Polsce

W ostatnich latach bardzo głośno jest o wszelkiego rodzaju próbach wejścia tzw. edukatorów seksualnych do szkół. W zachodnich państwach często to się udaje, jednak nad Wisłą rodzice są jeszcze w stanie przeciwstawić się ideologii, która chce wpływać na najmłodszych. Czego jednak nie da się zrobić w szkole, próbuje się zrobić w innych miejscach. Niechlubnym przykładem jest szokująca książka w jednej z najpopularniejszej sieci sklepów w Polsce.

  • W jednej z najpopularniejszych w Polsce drogerii możemy znaleźć książkę niemieckiej edukator seksualnej
  • Odpowiedzi na pytania dot. seksualności ilustrują niczym nieograniczone obrazki
  • Narracja w książce idzie w parze z nurtem ideologii LGBT. Możemy się dowiedzieć, że homoseksualizm niczym nie różni się od heteroseksualizmu, a natura nie przeszkadza w posiadaniu dzieci

Okazuje się, że idąc kupić antyperspirant, żel pod prysznic czy pastę do zębów, możemy wrócić do domu jeszcze z książką edukacyjną dla dzieci. Teoretycznie brzmi świetnie, przecież każdy chce, żeby jego pociecha się rozwijała. Dodatkowo zawsze w zakłopotanie wprawiają nas pytania ciekawskich dzieci, które często poruszają kwestie np. pochodzenia dzieci. Jeżeli więc taka książka edukacyjna dla najmłodszych oferuje nam zestaw odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania, to oferta jest tak kusząca, że nie można z niej nie skorzystać!

Jak wyglądają siusiaki?

Niemiecka sieć drogeryjna, jedna z największych w Europie, wprowadziła na polski rynek ofertę z książkami przeznaczonymi dla dzieci. Jest wśród nich pozycja zatytułowana „Odpowiedz mi”. Na jej tyłach możemy przeczytać, że autorka „Katharina von der Gathen, niemiecka edukatorka seksualna zebrała pytania, które podczas prowadzonych przez nią warsztatów zadawali uczniowie szkół podstawowych. I na wszystkie udzieliła odpowiedzi – rzetelnych, ale niepozbawionych poczucia humoru i dostosowanych do dziecięcej wrażliwości.”

Poza odpowiedziami na różne pytanie dotyczące seksualności, całość wzbogacona została ilustracjami, na których dzieci mogą zobaczyć jak wyglądają różne siusiaki, jak nago wyglądają dorośli mężczyźni czy jak całuje się dwóch małych chłopców przy pani nauczycielce.

Z odpowiedzi udzielanej na poszczególne pytania, poza ich treścią, można odnieść wrażenie, że homoseksualizm jest zupełnie normalny. Co więcej, lesbijki czy geje, mimo że nie mogą mieć dzieci, to jest możliwe, że będą je wychowywać. Mogą je albo adoptować albo, jeżeli chcą mieć SWOJE dzieci, to poprosić mężczyznę o nasienie albo kobietę, żeby im je urodziła. Można dowiedzieć się także, że wstyd podczas seksu można przezwyciężyć… opowiadając sobie po wszystkim żarty.

CZYTAJ TAKŻE: Seksualizujące treści znikną ze szkolnych bibliotek. Ponadpartyjne porozumienie w USA

Edukacja seksualna dla dzieci

W odpowiedziach na pytania dzieci można zwrócić uwagę na osobliwą narrację która, owszem edukuje, tylko czy we właściwym kierunku? Na pewno dziecko dowie się rzeczy, których raczej nie usłyszałoby nigdzie indziej. Można znaleźć tam pytania typu: dlaczego jest nam wstyd, gdy widzimy czyjegoś siusiaka albo czyjąś cipkę? Można się wtedy dowiedzieć, że wstyd czasem się przydaje, ale każdy ma inne jego poczucie. Znajdziemy także informacje o „niesamowitym uczuci jakim jest orgazm” albo swoistą instrukcję jak uprawiać seks. To „całowanie, głaskanie i dotykanie piersi, siusiaków czy pup”. Oczywiście po słodkim opisie o adopcji dzieci nie brakuje stanowczego stwierdzenia, że W POLSCE homoseksualiści nie mogą ich adoptować. Ah ta niedobra Polska…

Nie ma jednak co opisywać treści książki. Jej treść mówi sama za siebie, choć to tylko kilka krótkich cytatów:

Czy to wstyd uprawiać seks?
ludzie którzy się kochają i już trochę znają się nawzajem, zwykle nie czują wstydu, kiedy uprawiają seks to dzięki temu, że wiedzą jaka jest ta 2 osoba i jak lubi być dotykana. Ale bywa, że seks wydaje się wstydliwy. Może dzieje się tak dlatego, że w czasie seksu ludzie zachowują się inaczej niż na co dzień. Często są nadzy spoceni niekiedy krzyczą z rozkoszy, nie zawsze w pełni kontrolują to, co robią. Najlepiej po wszystkim opowiedzieć sobie parę dobrych żartów, wtedy cała sprawa przestanie wydawać się taka dziwna.

Czy lesbijki mogą mieć dzieci? Czy geje mogą mieć dzieci?
Dwoje ludzi tej samej płci nie może mieć dzieci w zwyczajny sposób (…) Ale w niektórych krajach lesbijki i geje mogą adoptować dziecko.
Jeśli homoseksualna para chce mieć własne dziecko, sprawa jest bardziej skomplikowana. Lesbijki proszą czasem znajomych mężczyzn, by dali im nasienie. W niektórych krajach homoseksualne kobiety mogą udać się po nasienie do specjalnej instytucji, a geje – mogą poprosić jakąś kobietę, by urodziła dla nich dziecko. W Polsce geje i lesbijki nie mogą adoptować dzieci.

Co to jest homoseksualizm?
(…) Zdarza się, że gej albo lesbijka nie mają odwagi mówić o tym, kim są, ponieważ boją się, że zostanie to uznane za coś złego. Ale po prostu każdy człowiek jest inny: są osoby lewo- i praworęczne, homoseksualne i heteroseksualne, mniej lub bardziej sprawne fizycznie, nieśmiałe i odważne. Najważniejsze by każdy dobrze się czuł z tym, jak jest!

Jak uprawiać seks z kobietą, a jak z mężczyzną?
Seks to coś więcej niż tylko poruszanie członkiem w pochwie. Dotyczy to wszystkich związków heteroseksualnych i homoseksualnych. Seks to całowanie i przytulanie, głaskanie, dotykanie nawzajem swoich piersi, siusiaków, cipek i pup. Seks to sprawianie sobie nawzajem przyjemności i przeżywanie tego niesamowitego uczucia, które nazywamy orgazmem. Geje i lesbijki uprawiają seks ze swoimi partnerami tak samo jak wszyscy inni ludzie, którzy się kochają i chcą być ze sobą blisko. Jedyna różnica polega na tym, że nie mogą przy tym zajść w ciążę.

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji