Wzruszające sceny po meczu Polski z Francją. Wojciech Szczęsny musiał pocieszać swojego synka [WIDEO]

Po meczu Polski z Francją w 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze, kibice przed telewizorami mogli zobaczyć wzruszający obrazek. Wojciech Szczęsny pocieszał swojego synka, które zalany łzami przeżywał porażkę Polaków na mundialu.

Wojciech Szczęsny to jeden z największych wygranych Mistrzostw Świata w Katarze. Polski bramkarz popisał się na turnieju świetną formą. W meczach przeciwko Arabii Saudyjskiej i Argentynie wybronił rzuty karne. Uczynił to jako trzeci bramkach w historii turnieju. Jednak równie co jego sportowa forma, podkreślenia wymaga jego postawa poza boiskiem.

CZYTAJ TAKŻE: Atak na Czesława Michniewicza. Dlaczego trener obrywa?

Wojciech Szczęsny: rodzina na pierwszym miejscu

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko są małżeństwem od 21 maja 2016 roku. Mają 4-letniego synka Liama, który interesuje się sportem i bacznie obserwuje poczynania swojego taty. O tym, jak przeżywa to, co dzieje się na boisku, świadczą obrazki po zakończonym meczu Polski z Francją.

Kamera uchwyciła moment jak w tunelu prowadzącym na boisko nasz reprezentant ociera łzy swojemu synowi. Polski bramkarz przytulał swojego syna i tłumaczył mu coś na ucho. Obrazki te, podobnie jak wybronione przez bramkarza rzuty karne, natychmiast obiegły cały świat. Choć cała sytuacja wydaje się prozaiczna, to jest doskonałym świadectwem rodzicielstwa i odpowiedniej postawy. Kibice podkreślają, że golkiper prezentuje ją nie tylko na boisku ale, co ważniejsze, także i poza nim.

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji