Protestował przeciwko występom “Drag Queen” dla dzieci. Został aresztowany

Pastor z Kanady wraz z kilkoma innymi osobami postanowił zaprotestować przeciwko organizacji spotkań tzw. Drag Queen z dziećmi w publicznej bibliotece. Takie działanie nie spodobało się jednak lokalnym władzom, które aresztowały mężczyznę.

Drag Queen to po prostu mężczyzna w makijażu, który jest przebrany za kobietę. Zdaniem aktywistów LGBT w ten sposób przekazywane mają być informacje dot. różnych odmienności związanych z tożsamością płciową czy orientacją seksualną. To właśnie spotkanie takiego człowieka z dziećmi w jednej z bibliotek usiłował przerwać pastor Derek Reimer.

Władze bronią ideologii

Władze otwarcie mówią o tym, że zakazane są protesty przeciwko tego typu spotkaniom indoktrynacyjnym. W związku z tym protestujący mężczyzna będzie miał kłopoty. Władze zapowiedziały oskarżenie pastora o popełnienie tzw. przestępstwa z nienawiści. Burmistrz, Jyoti Gondek, wcześniej zapowiadała, że miasto będzie powstrzymywać wszystkich manifestujących przeciwko spotkaniom dzieci z promotorami środowisk Gender, wykorzystując w tym celu przepisy prawa.

Mężczyzna otwarcie przyznawał, że zamierza bronić dzieci. – Jesteśmy zmęczeni tymi  zboczeńcami. Skąd ta obsesja na punkcie indoktrynowania dzieci? – pytał pastor Reimer w wywiadzie dla Rebel News 2 marca, zanim został aresztowany. – Chcieliśmy zdemaskować zło i siły ciemności (…) Musimy krzyczeć o tym z dachów domów – podkreślił.

Czytaj także:

źródło: lifesitenews.com, goniec.net

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji