Joe Biden chce trans-rewolucji w prawie USA

Prezydent USA Joe Biden w jednej z wypowiedzi zaatakował stany, gdzie wprowadzono przepisy zakazujące okaleczania narządów płciowych dzieci w proklamacji ogłaszającej piątek „Dniem widoczności osób transpłciowych”.

Biden wydał proklamację w czwartek. Oświadczył , że ludzie zdezorientowani płciowo „kształtują duszę [Ameryki]”, Biden stwierdził , że „fala dyskryminujących praw stanowych jest wymierzona w młodzież transpłciową, przeraża rodziny i krzywdzi dzieci, które nikogo nie krzywdzą.

„Epidemia przemocy wobec transpłciowych kobiet i dziewcząt, w szczególności kobiet i dziewcząt kolorowych, zabrała życie o wiele za wcześnie” – kontynuował Biden. Następnie przytoczył zeszłoroczną masową strzelaninę w Colorado Spring w barze dla homoseksualistów jako „przykład przemocy skierowanej przeciwko osobom zdezorientowanym płciowo”. Wspomniany atak został jednak dokonany przez mężczyznę „zdezorientowanego płciowo”.

Biden wyjaśnił również , że jego administracja „od pierwszego dnia walczyła o położenie kresu tym niesprawiedliwościom”, powołując się na zatrudnianie w swoich szeregach osób transpłciowych, a także działania Departamentu Edukacji.

Zagrożenie dla wolności religijnej

Biden zakończył proklamację, wzywając Kongres do uchwalenia Ustawy o Równości, reklamowanej jako najbardziej rozległej ustawy pro-LGBT w historii Ameryki, która, gdyby została uchwalona, ​​stanowiłaby poważne zagrożenie dla wolności religijnej, o czym informował wcześniej portal LifeSiteNews.

Proklamacja Bidena miała miejsce kilka dni po masowej strzelaninie w Covenant Christian School w Nashville, której dokonała Audrey Hale, transpłciowa kobieta. Zabiła trójkę 9-letnich dzieci oraz troje pracowników szkoły, w tym dyrektorkę. Kobieta miała być pod opieką lekarza z powodu zaburzeń emocjonalnych i ukrywała broń przed rodzicami, u których mieszkała.

W podobnym tonie co Joe Biden o tragedii wyraziła się sekretarz prasowy Białego Domu Karine Jean-Pierre: „Nasze serca kierują się ku społeczności transpłciowej, która jest teraz atakowana” – powiedziała podczas konferencji prasowej. Brakowało natomiast wyrazów solidarności z chrześcijańskimi rodzinami ofiar.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fałszowanie zasad nienegocjowalnych. Pobożność Joego Bidena

Źródło: lifesitenews.com