Twoje dziecko odchodzi od wiary? Zobacz, co możesz zrobić. Dziś ostatni dzień zapisów!

Już w sobotę (17.06) w seminarium diecezji warszawsko-praskiej odbędzie się sympozjum pt. “Co zrobić, by zostali? O wychowaniu dzieci w wierze”. Udział w nim jest otwarty i całkowicie bezpłatny. Dziś ostatni dzień zapisów!

“Odejścia młodych z Kościoła da się uniknąć. To w nas rodzicach, dziadkach, opiekunach i katechetach jest taka moc” – przekonują na stronie wydarzenia jego organizatorzy. “Do wychowania i relacji podejdziemy całościowo. Eksperci będą mówić zarówno tym, czy warto dziecko „wykluczyć smartfonowo”, jak i co zrobić, by uchronić je od destrukcyjnych treści w sieci. Jak zauważyć, że dostaje groźby lub spotyka się z hejtem, np. za sprawą znikających wiadomości” – dodają.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 17 czerwca, w godz. 10:00-17:00 w auli głównej Wyższego Seminarium Duchownego diecezji warszawsko-praskiej przy ul. Mehoffera 2 w Warszawie. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zgłoszenie na adres zapisysympozjum@gmail.com. Z uwagi na konieczność zapewnienia posiłku zebranym, organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia najpóźniej do 12 czerwca. Szczegółowy program wydarzenia dostępny na plakacie poniżej:

Sympozjum "O wychowaniu dzieci w wierze"

CZYTAJ TAKŻE: Dość utrwalania patologii! Przywróćmy klasyczne wychowanie