“Świętość życia czy jakość życia?”. Zapraszamy dziś na wyjątkowy webinar

Już dziś o 19.00 jest szansa na wzięcie udziały w webinarze pt. “Świętość życia czy jakość życia? Sytuacja osób niepełnosprawnych”. Każdy może wziąć udział w internetowym spotkaniu. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Jak podają organizatorzy webinaru na swojej stronie: “Podczas spotkania zastanowimy się, do jakich absurdów posuwa się człowiek, gdy rezygnuje z etyki świętości życia na rzecz nieustannego poprawiania jego jakości – tak bardzo, że owa jakość staje się ślepą religią. Aborcja, eutanazja, selekcja embrionów – to tylko niektóre oblicza „nowego, wspaniałego świata”… Na ten i inne tematy porozmawiam z Wojciechem Ziębą, prezesem Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka i inicjatorem zwiększenia finansowej pomocy państwa dla rodzin wychowujących niepełnosprawne dzieci (w ramach inicjatywy „STOP zakazowi pracy”), prywatnie mężem i tatą trojga dzieci, w tym syna z niepełnosprawnością.”

Pod adresem https://pro-life.pl/webinary/ można także zostawić pytanie, na które odpowiedzą podczas spotkania Wojciech Zięba i Magdalena Guziak-Nowak.

Na webinar można zapisać pod adresem: https://artisanal-crafter-2785.ck.page/96817a6b16