“ZAPYTAJ POSŁA O ICD-11!” Wystąp przeciw absurdom i ideologii 

Czy już od listopada 2023 w polskiej służbie zdrowia zacznie obowiązywać gender? Czy zacznie także obowiązywać okrojona i absurdalna definicja pedofilii, w której sztucznie wykreowano wręcz obszar nieszkodliwej pedofilii? Czy psychoterapeuci, którzy oferują pomoc osobom o niechcianych skłonnościach homoseksualnych, będą u nas prześladowani?

Poprzez nową międzynarodową klasyfikacje medyczną ICD-11 (autorstwa WHO), bocznymi drzwiami, do polskiego systemu zdrowia wprowadza się absurdalne, ideologiczne i wręcz niebezpieczne zmiany, które mają zacząć obowiązywać już od listopada 2023, przy, dodajmy aprobacie Ministerstwa Zdrowia. Płeć biologiczną zastąpiono płcią „przypisywaną”, bo najważniejsza jest płeć „odczuwana”, podobnie jak kluczowe w stwierdzeniu zaburzenia pedofilnego jest to, czy pedofil “odczuwa” z powodu swoich skłonności dyskomfort.

Zobacz ustalenia portalu Afirmacja.info i sprawdź naszą korespondencję z Ministerstwem Zdrowia. Włącz się także w akcję pisania listów interwencyjnych organizowaną przez Instytut “Ona i On” oraz pytaj o ICD-11 kandydatów do wyborów parlamentarnych pod hasłem: “ZAPYTAJ POSŁA O ICD-11”.

Na rozmowę zapraszają Agnieszka Marianowicz-Szczygieł oraz Jan Pospieszalski.

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji