“Zostawcie nasze dzieci w spokoju”. W Kanadzie przeszedł “Marsz miliona”

W 77 miastach Kanady odbyły się demonstracje sprzeciwiające ideologii gender. Tysiące rodziców wyraziło swoją dezaprobatę wobec procesów tranzycji i seksualizacji dzieci w placówkach edukacyjnych. Wydarzenie określono jako “Marsz miliona”.

Do większego zasięgu protestu w Kanadzie przyczynił się także Elon Musk. Miliarder udostępnił film przedstawiający protesty Kanadyjczyków. Materiał został wyświetlony ponad 115 milionów razy w serwisie X (wcześniej znanym jako Twitter) po udostępnieniu go przez Elona Muska.

Oprócz głównego protestu w Ottawie, w wielu innych miastach w całym kraju także odnotowano dużą frekwencję .

Manifestacje i kontrmanifestacje

Materiał wideo z Toronto i Calgary opublikowany w mediach społecznościowych przez True North pokazuje tysiące obywateli prorodzinnych zebranych w proteście przeciwko indoktrynacji LGBT w obu miastach. Według szacunków, w każdym z kanadyjskich miast maszerowało co najmniej kilka tysięcy osób.

Na wydarzeniach spodziewano się kontrdemonstrantów po tym, jak w zeszłym tygodniu w Internecie pojawiło się nagranie wideo rozmowy na Zoomie, na którym przywódcy związkowi zachęcają swoich członków do sprzeciwiania się wysiłkom prorodzinnym.

Marsze, mimo kontrmanifestacji, przeszły jednak pokojowo. W 77 miastach zatrzymano tylko jedną kobietę pod zarzutem przyniesienia broni na manifestację.

Co ciekawe, wydarzenie to szybko spotkało się z potępieniem ze strony premiera Kanady Justina Trudeau, który określił pokojowy protest jako przejaw „nienawiści”.

Zostawcie nasze dzieci

Protest zorganizowany przez kanadyjskich muzułmanów przyjął hasło „Zostawcie nasze dzieci w spokoju”. Celem był sprzeciw w związku z ideologią płci, treściami seksualnymi nieodpowiednimi do wieku w bibliotekach szkolnych i propagandą LGBT.

„Ideologia promuje animozję, podział, a ostatecznie nienawiść w naszych szkołach i społecznościach” – czytamy na stronie internetowej wydarzenia.

„Wzywamy do wprowadzenia zakazu tak zwanej „opieki medycznej potwierdzającej płeć” nad nieletnimi poniżej 18 roku życia” (…) Dzieci nie mają wystarczającego rozwoju mózgu, dojrzałości, mądrości ani doświadczenia życiowego, aby w pełni docenić długoterminowe konsekwencje leków blokujących dojrzewanie, hormonów płciowych i zabiegów chirurgicznych mających naśladować wygląd płci przeciwnej”.

„Wzywamy do ogólnokrajowego referendum w sprawie usunięcia „tożsamości płciowej” i „ekspresji płciowej” z federalnych i regionalnych kodeksów praw człowieka” – czytamy. „To są konstrukty ideologiczne, a nie prawa człowieka. Kanadyjczycy zasługują na szansę podjęcia decyzji, czy chcemy, aby w kanadyjskim prawie znalazła się ideologiczna czy biologiczna definicja płci”.

Czytaj także:

źródło: lifesitenews.com