“Boksuję się z systemem”. Poruszające komentarze pod świadectwem okaleczonej Magdy

Opublikowane przez nas 27 września świadectwo Magdy, młodej kobiety, która pod wpływem manipulacji osób ze środowiska trans i ignorancji lekarzy uległa okaleczeniu w toku tzw. “korekty” płci, ośmieliło wiele osób do podzielenia się z nami swoimi historiami w komentarzach. Pokazują one, iż problem tzw. dysforii płciowej młodych ludzi narasta również w Polsce.

Najmocniejszymi i najbardziej poruszającymi głosami widzów postanowiliśmy podzielić się na naszej stronie:

Panie Pospieszalski. Z całego serca dziękuję. Jestem mamą córki z dysforią płciową. W tej chwili ma 14 lat. Cały czas boksuję się z systemem. Psychologowie i psychiatrzy dziecięcy, z którymi się spotkałam, to środowisko zepsute do szpiku kości. Na wrażliwych osobach, takich jak moje dziecko i jak pani Magda z filmu, robią doktoraty i zgłębiają temat gender, jak na królikach doświadczalnych. Dzięki Panu i ludziom takim jak Pan, nie czuję się całkowicie samotna w tej walce. Jeszcze raz dzięki za to, co Pan robi. Pana praca ma sens!

magdazpoznania653

Jestem lesbijką od urodzenia (nie żebym robiła z siebie jakąś męczennicę, ale byłam nią wtedy, gdy w homoseksualistów rzucano kamieniami). Zmiana płci nigdy jednak nawet przez myśl mi nie przeszła i do tej pory nie mieści się w głowie. Współczuję bardzo. Wierzę w Boga, chodzę do kościoła, oglądam kanały takie jak ten, nawet za cenę tego, że nigdy jeszcze nie miałam partnerki seksualnej.

likeariverjordan

CZYTAJ TAKŻE: Aż o 19700% zaburzeń płci u dzieci więcej! Czy to już globalna epidemia? – dane z 10 krajów

Powodem usunięcia przeze mnie macicy i jajników był złośliwy rak. Miałam wtedy 41 lat. Jest wiele kobiet, które z różnych przyczyn zdrowotnych musiały pozbyć się narządów rodnych. One i ja doskonale wiemy, jak potwornym gwałtem na organizmie i psychice jest taka operacja. Jaki to ból i fizyczny, i psychiczny. Nic już nie jest i nie będzie takie samo jak przedtem.

65anetka

Dziękuję bardzo za to świadectwo. Już wcześniej, gdy słyszałam o tym problemie w programie pana Pospieszalskiego, zwróciłam uwagę na zachowanie mojej córki. Pod wpływem internetu zaczęła zastanawiać się nad dziwnymi dla mnie rzeczami (…). Zaczęłam z nią rozmawiać w odpowiednim momencie, ale mogłam to przegapić, gdyby nie pan. Dziękuję bardzo.

barbarapodzimska9019

Publikację naszego reportażu odnotował także znany bloger, Łukasz Sakowski, który jako młody człowiek również, pod wpływem manipulacji, podjął pochopną decyzję o rozpoczęciu tranzycji (szczegółowo swoją historię opisał TUTAJ).

Świadectwo Magdy, dziewczyny okaleczonej w procesie tranzycji

ZOBACZ OBSZERNY REPORTAŻ, W KTÓRYM OPISALIŚMY HISTORIĘ MAGDY: