Występ drag queen w szkole przelał czarę goryczy. Nauczycielka otworzyła własną placówkę

Dennita Miskimen to nauczycielka z USA, którą zszokowało to, co widziała w państwowych placówkach. Po korytarzach szkoły, w której uczyła spacerowali mężczyźni przebrani za kobiety, czyli tzw. Drag Queen. Choć kobiecie niewiele brakowało do emerytury, to postanowiła powalczyć o dzieci. Otworzyła swoją szkołę, wolną od ideologii.

Dennita Miskimen, która przez 23 lata wyróżniała się jako nauczycielka w szkołach publicznych, założyła The Little Red Schoolhouse w 2022 roku po rozczarowaniu swoim ówczesnym pracodawcą. Widziała drag queens spacerujące po korytarzach, gdzie uczyła, i pomyślała, że ​​nie powinno to być dozwolone; nie należy też zastępować okazywania amerykańskiej lojalności ceremoniami LGBTQ Pride.

„W mojej szkole nie jest to dozwolone” – powiedziała pani Miskimen dziennikowi „The Epoch Times”. „Wspieramy naszych mężczyzn i kobiety w mundurach i codziennie odmawiamy Przysięgę. Codziennie modlimy się do Boga.”

Prywatna placówka

Współpracownicy, przyjaciele i rodzina pani Miskimen byli zszokowani, gdy zdecydowała się porzucić karierę tak blisko emerytury, ona jednak wierzyła, że ​​to jej powołanie z góry. „Bóg powiedział do mnie: «Zbuduj szkołę»” – powiedziała. „Mogę zostać, przejść na emeryturę i być nieszczęśliwym każdego dnia mojego życia, albo mogę cieszyć się nauczaniem i nauczać aż do ostatniego dnia mojego życia”. Wybierając tę ​​drugą opcję, zamiast zostać kuratorką szkoły publicznej, nauczycielka klas od przedszkola do 12. klasy złożyła rezygnację z pracy w kwietniu 2022 roku.

Poza nauczaniem Biblii, patriotyzmu i prawdziwej historii Ameryki, w szkole Little Red Schoolhouse jej uczniowie osiągają doskonałe wyniki w nauce.

Pedagog stawia także na praktyczność zajęć. Dlatego realizowany jest tam m.in. przedmiot “Rolnictwo. „Ważne jest, aby dzieci wiedziały, jak uprawiać żywność – uprawiać  prawdziwą żywność” – powiedziała. „Nasz rząd pozwala ludziom stosować bioinżynierię w naszej żywności. Jeśli nauczysz się dbać o siebie, to staniesz się trochę bardziej samowystarczalny w świecie, który zmienia kierunek, na który nikt z nas nie jest gotowy”.

Czytaj także:

źródło: theepochtimes.com

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji