Przed czym nie ochroni nas traktat WHO? Zakulisowe okraiwanie suwerenności trwa!

Gdy uwaga opinii publicznej skoncentrowana jest na procedowanym przez WHO traktacie pandemicznym, równolegle wprowadzane są nowe przepisy zdrowotne. W tym wypadku sprawa jest groźniejsza, ponieważ traktat musi zostać ratyfikowany przez poszczególne państwa, przepisy zaś są aktualizacją obowiązującej umowy, więc ich zmiana nie wymaga zgody państw-sygnatariuszy. Zakres zmian jest groźny i o tym mówi gość Afirmacja TV, pani Dorota Rodziewicz ze Stowarzyszenia “Nauczyciele dla Wolności”.

Światowa Organizacja Zdrowia, skompromitowana wielokrotnymi pomyłkami i nadużyciami, oraz jej podejrzanej reputacji szef zyskują coraz więcej władzy, łącznie z uprawnieniami zarządzania informacjami dot. zdrowia, co jest wprost zapowiedzią wprowadzenia cenzury.

WHO od lat zresztą jest globalnym dystrybutorem tzw. praw reprodukcyjnych, czyli aborcji i ideologii gender. Ignorując prawa krajowe, za pośrednictwem rządów i resortów zdrowia, globalni agenci zmiany bocznymi drzwiami wprowadzają programy godzące w ład społeczny, a z drugiej strony – zapewniające ogromną kontrolę nad obywatelami.

Zapowiedziane w czerwcu plany wdrożenia Globalnej Sieci Certyfikacji Zdrowia WHO to pomysł paszportyzacji covidowej na niespotykaną skalę. Przygotowywana w Polsce e-karta szczepień będzie też narzędziem cyfrowej kontroli nad obywatelami i rodziną. Biorąc pod uwagę wzrost nakładów na ochronę zdrowia (który przekracza już ¼ rocznego budżetu państwa) i coraz większy obszar kontroli nad naszym życiem, WHO i zależny od niej (wg nowych przepisów) resort zdrowia stają się swoistym superrządem albo władzą równoległą.

Do tego dochodzi jeszcze przyjęcie przez nasz resort zdrowia nowej klasyfikacji chorób ICD-11, a poprzez nią niezgodnych z naturą ideologicznych pojęć, takich jak płeć odczuwana i płeć przypisana, relatywizowanie pedofilii czy stosowanie skrajnie subiektywnej kategorii „dystresu”. Wszystko to będzie miało szerokie konsekwencje społeczne, nie tylko zdrowotne.

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: [NASZ NEWS] 30 lat bez płci? WHO dyktuje, a Ministerstwo Zdrowia kwituje