Zabierz bliskich na “Weekend dla rodziny”! Rozwijajcie Waszą miłość i wychowanie w wartościach

Już w najbliższy weekend w warszawskim Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” przy ul. Stawki 4B odbędzie się 2. edycja warsztatów pt. “Weekend dla Rodziny”. Zapisy na to wydarzenie wciąż trwają!

Jak piszą organizatorzy, “Weekend dla Rodziny to czas spotkań ze specjalistami w dziedzinie budowania relacji małżeńskiej, dietetyki rodzinnej i wychowania. To także czas spotkań przy kawie i czas dzielenia się doświadczeniem, przemyśleniami; czas zawierania przyjaźni i integrowania”. Na spotkaniach mile widziane są również rodziny z dziećmi, dla których zostanie zapewniona opieka animatora.

W programie spotkania przewidziane są prelekcje dotyczące:
– kryzysu relacji oraz odbudowywania miłości w małżeństwie,
– kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych w rodzinie,
– diety kobiecej i męskiej,
– nadopiekuńczości w wychowaniu i jej konsekwencji.

Wśród prelegentów znajdą się zaś:
– dr Mieczysław Guzewicz – mąż i ojciec, doradca rodzinny;
– Agata Przybylska-Poszwa – żona, psycholog;
– Agnieszka Meissner-Madej – żona i mama, dietetyk;
– Mirela Mazur – żona i mama, nauczyciel.

Szczegóły dotyczące spotkania można znaleźć TUTAJ. Formularz zgłoszeniowy zaś znajduje się TUTAJ. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 50 PLN od osoby.

Organizatorami spotkania są Fundacja na rzecz Kultury i Rozwoju Kobiet zrzeszająca kobiety ceniące i propagujące tradycyjne wartości oraz Stowarzyszenie im. Przemysła II, którego misją jest aktywizacja młodych ludzi oraz kształtowanie wśród nich postaw obywatelskich poprzez realizację projektów upowszechniających polską kulturę i tradycję narodową.

Gospodarzem wydarzenia jest zaś Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” (ul. Stawki 4B, Warszawa), którego celem jest jest aktywizacja i integracja szeroko pojętego środowiska patriotycznego, narodowego i konserwatywnego poprzez organizację miejsca spotkań towarzyskich, działalności społecznej oraz wydarzeń politycznych i kulturalnych.

CZYTAJ TAKŻE: “W rodzinie siła”. Zapraszamy na konferencję w Poznaniu

OGLĄDAJ TAKŻE: