[NASZ WYWIAD] Chiny, wokeizm, fentanyl. B. doradca wiceprezydenta USA o rodzinie jako antidotum

Od rewolucji w Chinach, przez pedagogikę wstydu, podziały wokeizmu, kartele narkotykowe, aż po modele tolerancji i piękno wzajemnego wsparcia, chrześcijańskie (nienarzucone) wartości oraz siłę sąsiedztwa i rodziny. Z rozmowy z naszym gościem wyłania się niesamowita strategiczna panorama zachodniej kultury i społeczeństw. Panorama, w której Steve Yates podpowiada, jak znaleźć wyjście z kulturowej matni.

„Musimy na nowo zakochać się w naszej kulturze”, „Rodzina i wiara to broń do samoobrony” – broń niedoceniana i o potężnej sile wpływu, która daje nam siłę i cel, ”Musimy wziąć więcej odpowiedzialności za siebie nawzajem” – to tylko niektóre z rad.

Stephen J. Yates to były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Dicka Cheneya, wiceprezydenta USA w administracji George’a W. Busha. Obecnie pełni on funkcję Senior Fellow and Chair, China Policy w Initiative America First Policy Institute. Wywiad z nim został przeprowadzony podczas międzynarodowej konferencji: „Future of Europe Forum”, zorganizowanej 19 marca 2024 roku przez Warsaw Enterprise Institute, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Heritage Foundation (nasza relacja TUTAJ). Z naszym gościem rozmawia Agnieszka Marianowicz-Szczygieł.

OGLĄDAJ TAKŻE: Grozi nam likwidacja Polski. Co knują autorzy zmian w unijnych traktatach?

OGLĄDAJ TAKŻE: Pięć wojen Rzeczypospolitej

CZYTAJ TAKŻE: [TYLKO U NAS] Żonglowanie wolnością. Przegląd zmian traktatowych Unii Europejskiej!

OGLĄDAJ TAKŻE:

https://pomagam.pl/afirmacjaextra
https://www.facebook.com/events/1717038125371725

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji