Zaginęła 16-letnia Ola Dostaw. Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc

Rodzice 16-letniej Oli Dostaw proszą o pomoc w odnalezieniu córki. Nastolatka zaginęła 8 czerwca i od tej pory nie ma z nią kontaktu. Jeśli masz jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, skontaktuj się z policją.

16-letnia Ola Dostaw zaginęła. Rodzicie proszą o pomoc

Zaginęła 16-letnia Ola Dostaw: wzrost 172 cm, szczupła budowa ciała, oczy szare, włosy blond. Mieszkanka wsi Laski w gminie Izabelin pod Warszawą 8 czerwca oddaliła się z ośrodka readaptacyjnego w Radomiu. Od tego momentu nie ma z nią kontaktu ani informacji o jej miejscu pobytu.

My, rodzice Oli, apelujemy do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę o miejscu jej przebywania o zgłoszenie tego faktu. I przede wszystkim apelujemy do Oli, z miłością, zrozumieniem, akceptacją – mówią zaniepokojeni rodzice.

Nasza córka, Ola, od około 2 lat jest uzależniona od niezwykle popularnych wśród młodzieży środków psychoaktywnych – wyjaśniają. – Pomoc w leczeniu uzależnienia otrzymaliśmy w Stowarzyszeniu KARAN, gdzie Ola przebywała od niecałego 1,5 roku. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Polsce dedykowanych dzieciom. Terapią objęta jest cała nasza rodzina. Przerwanie jej w przypadku Oli niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne, jak i prawne (córka ma tymczasowy sądowy nakaz przebywania w ośrodku).

Sprawę zaginięcia Aleksandry prowadziła III KMP w Radomiu, jednak z uwagi na miejsce zamieszkania sprawa została przekazana Komendzie Policji w Babicach Starych. Wszelkie informacje na temat zaginionej prosimy kierować do wyżej wymienionej Komendy pod całodobowy nr telefonu 477243900 lub przez formularz kontaktowy na stronie Itaki.

źródło: mamadu.pl

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: