Homoseksualizm, Rzymianie i nowa polityka seksualna. Kino NIE-letnie

Przełomowa, wykonana z dużym rozmachem, a nieznana w Polsce produkcja „Głosy uciszonych” (Voices of the Silenced), która z czasem jeszcze bardziej zyskuje na wartości. Homoseksualizm widziany w szerokiej panoramie dziejów cywilizacji europejskiej, świadectwa nadziei i odzyskanej wolności, życiowej zmiany i naukowych przesądów. 2 lata pracy: 7 krajów, 50 lokalizacji, 18 ekspertów i 15 świadków. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z cyklu Kino NIE-letnie w imieniu Agnieszki Marianowicz-Szczygieł i Jana Pospieszalskiego.

Film, który rozpoczyna się od zarysowania konfliktu kulturowego, rysuje panoramę cywilizacyjną, podaje dowody naukowe, a następnie świadectwa zmiany i terapii. Wreszcie zajmuje się odpowiedzią Kościoła. Wnikamy także w zawiły świat psychiki osób o niechcianych skłonnościach homoseksualnych i słyszymy, że wielu z nich się udało. Wszystko w atmosferze spokojnej rozmowy pod przewodnictwem dr. Mike’a Davidsona. „Teraz, gdy już wiem, że jestem mężczyzną” mówi dobrze zbudowany Pascal – młody chłopak z Niemiec… Okazuje się, że panseksualizm rzymski, filmowany z perspektywy ruin Pompejów dobrze współgra ze współczesną polityką seksualną. Odważne interwencje na obradach OBWE dotyczących praw człowieka (w Warszawie!) w obronie prześladowanych byłych gejów i terapeutów pokazują, co naprawdę warte są dziś często odmieniane na lewo i prawo słowa „równość” i „tolerancja”. Dzięki temu filmowi dokumentalnemu głosy uciszanych wreszcie mogą choć trochę się przebić. ”Jeśli zapomnimy o kulturze judeo-chrześcijańskiej, zastąpi ją totalitaryzm” – głosi strona filmu.

Film „Voices of the Silenced” (2017) – reżyser i producent: dr Mike Davidson, Core Issue Trust. Link do strony filmu: https://www.voicesofthesilenced.com/ (dostępne jest w subskrypcji 12 wersji językowych, w tym po polsku – napisy – oraz obszerne fragmenty za darmo, a także DVD).

Kino NIE-letnie

Kino NIE-letnie to przegląd wartościowych, a nawet przełomowych filmów dokumentalnych z całego świata, które nie pozostawią Cię obojętnym! Do takich filmów trudno dotrzeć, często nawet nie wiemy, że istnieją. Ja zbierałam je przez kilka lat. Pogrążeni w mainstreamie i informacyjnym chaosie jak odtrutki łakniemy twardych faktów, piękna i nie cynicznych komentarzy. Zanim zaprosimy Cię na główne, kinowe danie, w luźnej i bezpośredniej konwencji z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiamy o prawdzie i ideologiach, rodzinie, miłości, chrześcijaństwie, szlachetności i przestępstwach. Demitologizujemy rewolucję seksualną, odkrywamy prawdę o płci i seksualności, w chrześcijańskim duchu podajemy pomocną dłoń, szukamy pożytecznej afirmacji i akceptacji! Na szermierkę faktów i iluzji zaprasza – Agnieszka Marianowicz-Szczygieł wraz z gośćmi.

Źródło: Afirmacja TV

CZYTAJ TAKŻE: Homoseksualizm na sądzie Bożym. Świadectwo geja, który przeżył śmierć kliniczną!

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji