Przestępca seksualny „zmienił płeć”. Trafił do więzienia… dla kobiet

To kolejny przykład wykorzystywania skrajnie lewicowych ideologii przez zwyrodnialców. Do tej kuriozalnej sytuacji doszło w Kanadzie. Przestępca seksualny, który przyznał się do gwałtu i morderstwa trafił do więzienia z oddziałem dla kobiet z dziećmi.

Chodzi o Adama Laboucana, który w wieku 15 lat dopuścił się gwałtu na trzymiesięcznym chłopcu, którym miał się opiekować. Przyznał też, że wcześniej, gdy miał 11 lat, utopił trzyletniego dziecko. Jak podaje serwis tvp.info, w 1999 roku został skazany w wieku 17 lat, stając się najmłodszym w Kanadzie przestępcą seksualnym, który usłyszał wyrok.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowy groźny  rozłam w chrześcijaństwie. Progresywizm kontra konserwatyzm.

Kuriozalna zmiana narracji

Zbrodniarz usłyszał niezwykle rzadki wyrok więzienia bez określonej długości. Potem jednak zmienił narrację i zaczął uznawać siebie za kobietę. W 2010 roku zaczął się nazywać Tara Desousa, a 7 lat później przeniesiono go do więzienia dla kobiet. Tam regularnie stosował przemoc wobec współwięźniarek. Około 2018 roku przeszedł operację „zmiany płci” i niedługo później udało mu się uzyskać pozwolenie na przeniesienie na oddział kobiecy w Instytucie Fraser Valley.

Mimo jego przeszłości i przestępstwa, za jakie go skazano, mężczyzna trafił na oddział umieszczony w sąsiedztwie oddziału dla uwięzionych matek, przebywających tam z dziećmi do 7. roku życia. Skarżyły się one na kierowane przez mężczyznę pod ich adresem groźby. To jednak nie wszystko. Przestępca miał się też pojawiać na więziennych przyjęciach z udziałem dzieci.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: STOP agresji wobec chrześcijan! Ostatnia linia obrony

Ta sytuacja pokazuje, jak wielkie patologie rodzi uległość wobec postulatów skrajnej lewicy. Pod płaszczykiem walki o prawa kobiet i tolerancję tworzy się prawo skrajnie niebezpieczne wobec tych osób, z myślą o których teoretycznie zostało wprowadzone. Widzi to coraz więcej osób, również po lewej stronie sceny politycznej. Czy jednak to wystarczy, aby powstrzymać rewolucję?

Źródło: tvp.info, marsz.info