Kino NIE-letnie: Siatka pedofilów/„The Wonderland Club” – J. Pospieszalski i A. Marianowicz

W imieniu Agnieszki Marianowicz-Szczygieł i Jana Pospieszalskiego serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka z serii Kino NIE-letnie na kanale Afirmacja TV.

KRAINA CZARÓW – to zakamuflowana nazwa pedofilskiej siatki na skalę ogólnoświatową. KRĄG PERWERSJI, KTÓRA WCIĄGA. Około 200 członków klubu było zlokalizowanych w 13 krajach na świecie. Dostępu strzegło 7 kontroli bezpieczeństwa i wpisowe wynoszące 10 tysięcy oryginalnych zdjęć z pornografią dziecięcą. A za tym wszystkim kryła się wymiana i handel zdjęciami molestowanych dzieci niczym opakowaniami od czekoladek. Czasem wykorzystywano dzieci będące jeszcze w pieluszkach. Twarze 1200 dzieci, a każde z tych zdjęć to trauma dla dziecka i katastrofa  w jakiejś rodzinie. Ale wreszcie się udało. W ramach świetnie zorganizowanej i symultanicznej akcji 1000 policjantów przeprowadza nalot na 105 członków gangu pedofilów w 13 krajach. „Kraina Czarów” zostaje rozbita. Ta hydra jednak niestety stale odrasta.

Film, którego dotyczy odcinek: „ The Wonderland Club” (2000) – producent Ricardo Pollack;  British Broadcasting Corporation, we współpracy z Panoramą.

LINK do filmu: https://search.alexanderstreet.com/preview/work/bibliographic_entity%7Cvideo_work%7C2264567

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Homoseksualizm, Rzymianie i nowa polityka seksualna. Kino NIE-letnie

Opis serii Kino NIE-letnie:

Kino NIE-letnie  to przegląd wartościowych, a nawet przełomowych filmów dokumentalnych z całego świata, które nie pozostawią Cię obojętnym!  Do takich filmów trudno dotrzeć, często nawet nie wiemy, że istnieją. Ja zbierałam je przez kilka lat. Pogrążeni w mainstreamie i informacyjnym chaosie jak odtrutki łakniemy twardych faktów, piękna i nie cynicznych komentarzy. Zanim zaprosimy Cię na główne, kinowe danie, w luźnej i bezpośredniej konwencji z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiamy  o prawdzie i ideologiach, rodzinie, miłości, chrześcijaństwie, szlachetności i przestępstwach. Demitologizujemy rewolucję seksualną, odkrywamy prawdę o płci i seksualności, w chrześcijańskim duchu podajemy pomocną dłoń, szukamy pożytecznej afirmacji i akceptacji! Na szermierkę faktów i iluzji zaprasza – Agnieszka Marianowicz-Szczygieł wraz z gośćmi.

Źródło: Afirmacja TV