“Powinni iść do więzienia”. Elon Musk stanowczo o rodzicach pozwalających na “zmianę płci” dzieciom

Elon Musk ponownie wywołał burzę swoim Twitterowym wpisem. Tym razem miliarder wyraził swoje zdanie na temat tranzycji. Jego zdaniem rodzice, którzy pozwalają na okaleczenie się dzieciom w ramach tzw. zmiany płci, powinni iść do więzienia.

“Każdy rodzic lub lekarz, który sterylizuje dziecko, zanim stanie się ono pełnoletnie, powinien pójść do więzienia na całe życie” – napisał Elon Musk na Twitterze. Miliarder odniósł się w ten sposób do artykułu podanego przez MSNBC, w którym gubernator Florydy narzeka na to, że władza nie pozwala rodzicom na “zmianę płci” swoich dzieci.

Wpis właściciela Twittera wywołał oczywiście falę komentarzy. W obronie Elona Muska stanął m.in. Franklin Graham – znany amerykański ewangelista, który włącza się w spory światopoglądowe.

Elon Musk zabrał głos, aby zwrócić uwagę na dziwaczne i niebezpieczne transpłciowe zabiegi medyczne przeprowadzane na nieletnich i doceniam to, że nie boi się nazywać tego tak, jak jest. To haniebne, że jakikolwiek dorosły byłby częścią podsycania tego zamieszania i spychania dzieci w przepaść zbudowaną na kłamstwach z otchłani piekła. Niektórzy rodzice, politycy i tak zwani profesjonaliści są winni maskarady zła, którą fałszywie nazywają opieką zdrowotną. Dzieci i młodzież przez całe życie cierpią z powodu narkotyków, które okaleczają ciało, umysł i ducha. Bóg osądzi nasz naród. To szaleństwo musi się skończyć

– napisał Franklin Graham

Zobacz także:

źródło: christianpost.com