Propaganda LGBT w znanej sieci fast-foodów? Niepokojące treści w upominkach dla dzieci

Jak zauważyli zaniepokojeni rodzice, niewinna z pozoru książeczka pt. “Mogę zostać zdolnym muzykiem”, stanowiąca część dziecięcych zestawów Happy Meal sprzedawanych w fast-foodach McDonald’s, zawiera w sobie indoktrynujące treści związane z homoseksualizmem.

“Mogę zostać zdolnym muzykiem” to okraszona ilustracjami opowieść o życiu i karierze znanego brytyjskiego muzyka, Eltona Johna. Publikacja wspomina również o życiu prywatnym gwiazdora, w tym jego homoseksualnym “małżeństwie” i dwóch (poczętych poprzez surogację) synach. Elton John “wziął także ślub – wraz ze swym mężem Davidem i dwoma synami stworzył rodzinę, o jakiej zawsze marzył” – czytamy w książeczce.

Co ważne, o jej kontrowersyjnej zawartości nie są w żaden sposób informowani rodzice. Dlatego też organizacja CitizenGO przygotowała petycję do popularnej sieci fast-foodów o wycofanie publikacji ze sprzedaży w ramach zestawów Happy Meal. Podpisać ją można TUTAJ.

“Uważamy, że przedstawianie małym dzieciom, które nie mają jeszcze świadomości takich tematów, informacji na temat homoseksualizmu czy małżeństw osób tej samej płci i adoptowaniu przez nich dzieci, może wprowadzać zamęt w umysłach młodych dzieci” – czytamy w apelu, do którego podpisywania sami gorąco zachęcamy.

CZYTAJ TAKŻE: Bojkot konsumencki może być skuteczny. Firmy promujące się dewiacją tracą miliardy

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji