Tragedia w Londynie. Nie żyje polska rodzina

W dzielnicy Hounslow w zachodnim Londynie znaleziono ciała czteroosobowej rodziny. Służby potwierdziły, że to Polacy. Śledczy nie podają szczegółów zdarzenia. Obecnie trwa dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczynę tragedii polskiej rodziny.

Śledczy otrzymali zgłoszenie od osoby zaniepokojonej losem rodziny. Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, zastali tragiczny widok. W mieszkaniu znaleźli ciała 39-letniego mężczyzny, 35-letniej kobiety, 11-letniej dziewczynki i trzyletniego chłopca.

Śledztwo ws. tragedii polskiej rodziny

Inspektor Linda Bradley, prowadząca śledztwo, zapewniła: “Detektywi pracują nad ustaleniem okoliczności, które doprowadziły do tego tragicznego zdarzenia. Nasze myśli są z wszystkimi, których to dotknęło”. Dodała również, że kolejne informacje zostaną przekazane “we właściwym momencie”.

Obecnie trwają sekcje zwłok w celu wyjaśnienia przyczyny śmierci. Na obecnym etapie śledztwa policja nie poszukuje nikogo w związku z tym zdarzeniem. Inspektor Bradley podkreśliła, że dochodzenie jest na wczesnym etapie, ale zachowuje się otwarty umysł i zachęca wszystkich posiadających istotne informacje do jak najszybszego skontaktowania się z nimi.

Rodziny ofiar zostały już poinformowane o tragicznym zdarzeniu.

Czytaj także:

źródło: rmf24.pl

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji