Wyjątkowa chwile w Instytucie Onkologii. Para wzięła ślub

W Instytucie Onkologii w Gliwicach miała miejsce wzruszająca uroczystość. Oczekująca na operację pacjentka zmagająca się z nowotworem wzięła ślub ze swoim narzeczonym. W organizacji pomógł personel placówki.

Pani Dorota zmaga się z nowotworem. Ma za sobą leczenie w kilku placówkach. Obecnie w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach oczekuje na operację. Placówka poinformowała, że pacjentka dopiero w Gliwicach poczuła się w pełni zaopiekowana i znalazła przestrzeń oraz wsparcie. To pozwoliło jej na zdecydować się na ślub.

Ślub na onkologii

Dorota i Krzysztof to para z wieloletnim stażem. Są ze sobą już dwadzieścia jeden lat i mają dziecko. Po tym czasie stwierdzili jednak, że do prawdziwego szczęścia potrzebny jest im ślub. Dlatego też w świetlicy Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi przygotowany wszystko co niezbędne, aby mógł odbyć się w niej “ślub kościelny”.

O wszystko zadbała pielęgniarka koordynująca Anna Tkocz, a związek pobłogosławi kapelan Instytutu ojciec Bogdan Nieć. W uroczystości uczestniczyła rodzina oraz bliscy znajomi.

“Niech te wszystkie dobre emocje i gorące uczucia, jakie towarzyszyły Młodej Parze w dniu zaślubin będą trwałe i niezmiennie żywe. Pani Doroto, Panie Krzysztofie – przyjmijcie życzenia zdrowia, miłości, wzajemnego szacunku i wielu, wielu szczęśliwych lat wspólnej drogi” – poinformował w komunikacie Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach.

Czytaj także:

źródło: silesia24.pl