“Miłość większa niż strach”. Zobacz poruszający film o zwycięstwie dobra

Centrum Życia i Rodziny opublikowało film przedstawiający historie rodzin, które, pomimo namów lekarzy i groźby choroby, nie zdecydowały się zabić swoich nienarodzonych dzieci. “W ich przypadku miłość okazała się większa niż strach” – czytamy w opisie filmu.

Na stronie, gdzie prowadzona była zbiórka na realizację tego dokumentu, możemy przeczytać:

“Na ulicach polskich miast tłum żąda, by każda matka mogła zakończyć życie dziecka zanim zdąży się ono urodzić. Krzyk ten słychać zapewne pod oknami bohaterów naszego filmu – rodzin, wychowujących dzieci dotknięte poważnymi chorobami. Rodzin, które nie kazały tym dzieciom „wyp…lać”, ale przyjęły je z miłością.

Zaprosiły nas do swoich domów, by opowiedzieć poruszające serca historie: o bólu, trosce, przebaczeniu i szczęściu. My zaś, zapraszamy Państwa do wsparcia filmu, który daje nadzieję i pokazuje, co jest prawdziwą miarą człowieczeństwa. Nagraliśmy wywiady z wieloma rodzinami i ekspertami”.

Twórcom udało się zebrać potrzebne środki, dzięki którym powstał przejmujący film. Świadectwo tego, że miłość i dobro zwycięża – pomimo krzyków i afirmacji zła.

W opisie pod filmem czytamy: Dokument opowiada niezwykłe historie rodzin, które pomimo sugestii lekarza, odrzuciły możliwość dokonania aborcji, nawet pomimo ryzyka choroby dziecka. W ich przypadku, miłość okazała się silniejsza niż strach.

Centrum Życia i Rodziny nada prowadzi zbiórkę na promocję filmu. Tę akcję można wesprzeć tutaj.

FILM MOŻNA OBEJRZEĆ PONIŻEJ: