Mariusz Zielke opublikował “Bagno 2”. Historie ofiar wpływowych pedofilów wstrząsają

Mariusz Zielke opublikował na kanale YouTube drugą odsłonę filmu Bagno. W dokumencie “Bagno 2” opowiedziana jest historia ofiar znanych i wpływowych ludzi. Dziennikarz ujawnia nazwiska i formułuje konkretne oskarżenia. Poważny problem pedofilii we wpływowych kręgach dziennikarz przedstawił między innymi podczas niedawnej rozmowy z Afirmacją.

Rozmowę z autorem możecie Państwo obejrzeć tutaj: [NASZ WYWIAD] Nie tylko Krzysztof S. Mariusz Zielke na tropie kolejnych zwyrodnialców.

W piątkowy wieczór film dokumentalny został już udostępniony na serwisie YouTube. Opowiada on o skandalicznych przypadkach wykorzystywania seksualnego dzieci w kręgach elit. Przedstawiane są historie pięciu domniemanych sprawców, którzy przez wiele dziesięcioleci unikali odpowiedzialności prawnej.

Film skupia się na opowieściach o różnych postaciach, takich jak przedsiębiorca, nauczyciel muzyki, znany trener narciarski, wpływowy aktor i społecznik, a także jednym z najbogatszych Polaków. Pokazuje również straszną rzeczywistość ich ofiar, które przez wiele lat próbowały osiągnąć sprawiedliwość. Niektórym udało się to osiągnąć, jednak w wielu przypadkach sprawy wciąż pozostają nierozstrzygnięte.

W swoim nowym filmie dokumentalnym dziennikarz śledczy Mariusz Zielke prezentuje historie dorosłych kobiet, które w dzieciństwie doświadczyły krzywdy ze strony mężczyzn z wyższych sfer społecznych. Zielke ujawnia nazwiska i stawia konkretne zarzuty, a także konfrontuje się bezpośrednio z osobami, które są obarczone najpoważniejszymi oskarżeniami.

Rozmowę z autorem możecie Państwo obejrzeć tutaj: [NASZ WYWIAD] Nie tylko Krzysztof S. Mariusz Zielke na tropie kolejnych zwyrodnialców.

Obejrzyj “Bagno 2”:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji