30 lat konkordatu za nami. Przyjdź na debatę pod patronatem Afirmacji!

W środę, 18 października br., o godz. 18:00 w Centrum Edukacyjnym Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej przy ul. Andersa 20 w Warszawie odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu debat Forum Wiesława Chrzanowskiego, tym razem pod hasłem “Kościół i Rzeczpospolita – w 30. rocznicę konkordatu”.

W tytułowym temacie dyskutować będą: Marek Jurek, b. Marszałek Sejmu RP, Paweł Lisicki, publicysta, redaktor naczelny Tygodnika „Do Rzeczy” oraz prof. Jan Żaryn, dyrektor IDMN.

Debaty organizowane w ramach Forum Wiesława Chrzanowskiego mają na celu rozpatrywać najważniejsze dla polskiej sprawy narodowej kwestie z udziałem wybitnych uczestników życia publicznego i społecznego. Cykl debat stanowi także formę upamiętnienia idei i działalności Wiesława Chrzanowskiego. Pomysłodawcą formatu jest b. członek Rady Programowej IDMN, Marek Jurek. Organizacja spotkań przewidziana jest co kwartał.

Na nadchodzące spotkanie pozostały jeszcze wolne miejsca na publiczności. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: konrad.rokicki@idmn.pl. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do wyczerpania przewidzianej liczby miejsc.

Za: www.imdn.pl

CZYTAJ TAKŻE: Superpaństwo? A może huczny upadek? Co czeka Unię Europejską?

OGLĄDAJ TAKŻE: