Walka o rodzinę trwa. Przed nami wyjątkowa konferencja “Rodzina 2030”

W czwartek i piątek (16 i 17 listopada) w Warszawie odbędzie się wyjątkowa konferencja poświęcona problemom rodzin. “Rodzina 2030” to inicjatywa, która ma na celu m.in. nakreślenie wyzwań, jakie stoją w najbliższych latach przed rodziną.

Jak podają organizatorzy wydarzenia na swojej stronie internetowej, w licznych badaniach Polacy wciąż deklarują, że rodzina stanowi dla nich jedną z największych wartości, warto więc zastanowić się, jakie wyzwania czekają rodziny w ciągu najbliższych kilku lat, zwłaszcza w kontekście aktualnej sytuacji geopolitycznej, ekonomicznej, demograficznej i społecznej.

Konferencja Rodzina 2030

Konferencja “Rodzina 2030” ma na celu, jak podkreślają organizatorzy, nie tylko zainicjowanie debaty o przyszłości polskich rodzin, ale również nakreślenie strategii ich wspierania wobec zbliżających się wyzwań i zagrożeń. Pierwszy dzień konferencji dedykowany będzie wystąpieniom o charakterze strategicznym, dlatego wśród prelegentów znajdą się m.in. politycy, ekonomiści, socjologowie. Drugi dzień obrad będzie mieć charakter praktyczny, w roli prelegentów wystąpią wychowawcy, pedagodzy i inni specjaliści z dziedzin związanych z tematyką rodzinną.

Wydarzenie odbędzie się 16 i 17 listopada w Radisson Blu Sobieski Hotel, Plac Artura Zawiszy 1 w Warszawie. Rejestracji na konferencję można dokonać on-line na stronie https://rodzina2030.serwisrodzinny.pl/#rejestracja

Konferencję będzie można również oglądać dzięki transmisji on-line na stronie wydarzenia.

Zobacz również:

źródło: rodzina2030.serwisrodzinny.pl