Rok Afirmacji za nami. Wypełnij urodzinową ankietę!

Mija rok od uruchomienia portalu Afirmacja.info oraz kanału Afirmacja TV. O naszych najważniejszych publikacjach i nagraniach z tego okresu pisaliśmy już TUTAJ. Dziś, pozostając w urodzinowym nastroju, chcielibyśmy zapytać o zdanie również Was, naszych czytelników i widzów. Przygotowaliśmy z tej okazji kilka pytań. Dzielcie się proszę swoimi refleksjami na temat naszej strony i kanału pod adresem afirmacja.info@gmail.com, jak również w komentarzach pod przypiętym postem na naszym fanpage’u. Wśród osób, które udzielą najciekawszych i najbardziej wyczerpujących odpowiedzi, rozlosujemy nagrody książkowe. Oto nasza urodzinowa ankieta:

  1. Kiedy i w jaki sposób dowiedziałaś/eś się o istnieniu portalu Afirmacja.info oraz kanału Afirmacja TV? W jaki sposób na niego trafiłeś?
  2. Jak często zaglądasz na łamy naszego portalu bądź kanału?
  3. Jakiego rodzaju treści – teksty bądź filmy – uważasz za najbardziej interesujące? Czy jakiś konkretny tekst bądź film zapadł Ci szczególnie w pamięć?
  4. Treści którego z naszych autorów uważasz za najbardziej interesujące?
  5. Jakiego rodzaju treści i tematów brakuje Ci na naszych łamach najbardziej? (“Afirmacja TV”, “Publicystyka”, “Raporty i analizy”, “Ale historie”, “Wokół rodziny”, “Kultura”, “Aktualności”).
  6. Czy jest jakiś konkretny temat, którego poruszenia na naszych łamach oczekujesz?
  7. Gdybyś miał opisać Afirmację bądź polecić ją znajomemu, jakich słów byś użył?