3-letni Szymek szuka rodziny zastępczej!

Szukamy rodziny zastępczej (lub rodzica) dla Szymka, energicznego i rezolutnego trzyletniego chłopca. Maluch został opuszczony przez swoich biologicznych rodziców i przebywa obecnie w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu.

W wyniku trudnej sytuacji rodzinnej Szymek nie miał możliwości uczęszczania do przedszkola, ani żłobka. Do lata pozostawał pod opieką rodziców, teraz jednak trafił do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu.

Szymek poszukuje rodziny zastępczej!

Szymon jest chłopcem, który skończył niedawno 3 latka, ale jeszcze nie nauczył się mówić. Pomimo tego, jest bardzo otwarty na kontakt z innymi i łatwo nawiązuje relacje.

Jednakże, jako że jest tam jednym z nielicznych chłopców w tym wieku, to brakuje mu rówieśników do zabawy i dzielenia się swoją radością z życia.

Dlatego też poszukujemy dla Szymka kochającej rodziny, która zapewni mu stabilne i szczęśliwe dzieciństwo. Jeśli chciałbyś/chciałabyś otworzyć swoje serce i dom dla małego Szymka, prosimy o kontakt:

👉 Telefon: 505 747 862
👉 Email: rodziczastepczy@mopr.poznan.pl

MOPR w Poznaniu zapewnia wsparcie oraz pomoc przez cały czas. Nie zostaniesz sam. Jeżeli chcesz pomóc, bądź znasz kogoś kto myślał o takim akcie miłosierdzia to prosimy o kontakt.

*Imię dziecka zostało zmienione.

źródło: MOPR Poznań

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: Wesprzyj nasz nowy projekt. Zapraszamy na kanał Afirmacja Extra