Wesprzyj nasz nowy projekt. Zapraszamy na kanał Afirmacja Extra

Ostatnie 1,5 roku pokazało, że dobro rodziny i małżeństwa leży Wam na sercu tak samo jak nam. Jednocześnie, w komentarzach, wiadomościach i telefonach od Was pojawiało się wiele pomysłów i propozycji tematów, które wykraczały poza profil tematyczny naszego portalu bądź przekraczały nasze możliwości realizacyjne. Ich realizacja stanie się jednak możliwa dzięki projektowi Afirmacja Extra!

Aby jednak było to możliwe, potrzebujemy Waszego wsparcia! Chcielibyście oglądać więcej rozmów publicystycznych Jana Pospieszalskiego? A może szczególnie interesują Was pogłębione analizy Agnieszki Marianowicz-Szczygieł? Marzą się Wam formaty reportażowe bądź podcasty Waszych ulubionych autorów? Albo spotkania autorskie z Tomaszem Rowińskim czy Pawłem Milcarkiem? To wszystko stanie się osiągalne dzięki Waszym darowiznom.

Platforma Afirmacja Extra stanowić będzie rozszerzenie formatu znanego Wam dotychczas z naszego kanału o tej samej nazwie. Pozwoli nam ona zająć się tematami, których specyfika w mniejszym stopniu wiąże się z okołorodzinną specjalizacją portalu Afirmacja.info, a które wciąż stanowią ważną część dziedzictwa cywilizacji życia. Nie będziemy również unikać trudnych a aktualnych tematów społecznych. Pragniemy także wejść w nowe, dotychczas niezagospodarowane obszary komunikacji umożliwiające interaktywny kontakt z odbiorcami oraz na nowe platformy medialne.

Wesprzyj projekt Afirmacja Extra w serwisie Pomagam.pl.

Odwiedzaj nas na Afirmacja.info, na kanale Afirmacja TV oraz na kanale Afirmacja Extra.

CZYTAJ TAKŻE: W rodzinie siła! Poznaj osiągnięcia i plany Afirmacji

OGLĄDAJ TAKŻE:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji