Akcje Planet Fitness spadają po anulowaniu członkostwa kobiety, która nagrała mężczyznę w damskiej szatni

Po tym, jak Planet Fitness na Alasce anulowało członkostwo kobiety, która nagrała mężczyznę w damskiej szatni, firma straciła około 15% ceny akcji w mniej niż dwa tygodnie.

W dniu 7 marca cena akcji firmy wynosiła 66,92 USD, ale do 19 marca spadła do kowty 56,46 USD – jak podał The New York Post. Ten spadek wartości został spowodowany między innymi przez nagłośnienie w mediach niepokojącego zdarzenia, które miało miejsce w oddziale Planet Fitness na Alasce. Jedna z kobiet ćwiczących na siłowni natknęła się na dorosłego mężczyznę w damskiej szatni. Pomimo próśb, mężczyzna odmawiał opuszczenia kobiecej szatni argumentując swoje zachowanie przynależnością do środowiska LGBT.

Mężczyzna może przebierać się w damskiej szatni, jak to opublikujesz to wylecisz z siłowni

Patricia Silva, której członkostwo w siłowni zostało anulowane opublikowała na Facebooku wideo, w którym stwierdziła: “Dzień dobry. Chciałam tylko powiedzieć, że wyszłam z Planet Fitness, a tam jest mężczyzna, który goli się w damskiej łazience. Zdaję sobie sprawę, że chce być kobietą; może być kobietą; kocham go w Chrystusie. Jest istotą duchową, która ma ludzkie doświadczenia; nie lubi swojej płci, więc chce być kobietą, ale ja nie czuję się komfortowo goląc się w mojej łazience. W porządku, po prostu pomyślałam, że powiem to na głos“.

– Poszłam do Planet Fitness… Weszłam do łazienki, a tam stał CZŁOWIEK golący się… Spojrzałam na niego, powiedziałam “hej”… spojrzał w górę… a ja powiedziałam: “Jesteś mężczyzną golącym się w damskiej łazience i nie czuję się z tym dobrze.
“Odpowiedział… ‘Cóż, jestem LGB…'”.
“Cokolwiek to jest… niemniej jednak, powiedziałam mu ‘Jesteś MĘŻCZYZNĄ i naruszasz moją przestrzeń!”.
“Chciał się kłócić, aby uzasadnić, dlaczego może tam być… Odszedłem…”.
“Wyszłam z szatni i głośno zapytałam recepcjonistkę: ‘Czy wiecie, że w damskiej łazience goli się mężczyzna… Nie podoba mi się to!’? Dwaj mężczyźni stojący przy biurku spuścili głowy i schowali ogony między nogami! Gdy wychodziłem za drzwi… z tyłu jakaś kobieta krzyknęła “to dziewczyna”… Odparłem “to mężczyzna!”.

relacja Patrici Silvy

Po upublicznieniu nagrania i relacji z tego skandalicznego zdarzenia Patricia otrzymała telefon z biura obsługi Planet Fitness.

Dziś rano o 8:55 zadzwoniła do mnie Samantha z Planet Fitness, informując, że zdecydowali się anulować moje członkostwo. Zamiast chronić młode dziewczęta i kobiety w wieku 12 lat i starsze, które wchodzą do damskiej szatni przed mężczyznami z penisem. Zamiast tego bronili mężczyzny z penisem, który golił się w damskiej szatni. Podłe. – powiedziała Patricia. – Dziś rano anulowano mi członkostwo. Planet Fitness broni mężczyzny w damskiej szatni, mężczyzny z penisem, a nie dziecka siedzącego w kącie z ręcznikiem owiniętym wokół niej … Mała dziewczynka była przerażona, że mężczyzna tam był. Zrobiłam mu zdjęcie i zapytałam, dlaczego tam jest. Jesteś mężczyzną z penisem – nie powinno cię tam być! Chcę, żebyście wiedzieli. To jest dziwne. To nie jest dobre. To raczej niepokojące. Chciałabym, żebyście wy, kobiety, wstały i powstrzymały te brednie. Użyjcie swojego autorytetu. Zrobiłam to zdjęcie, ponieważ czułam, że jestem w niebezpiecznej przestrzeni, więc zamierzam zgłosić to dziś na policję. Chcę powiedzieć Samancie i Joe, którzy tam pracują – dziękuję za anulowanie mojego członkostwa. Zaoszczędziliście mi podróży“.

Rzecznik Planet Fitness bronił anulowania członkostwa Silvy, mówiąc: “Jako dom Judgement Free Zone (“Strefa wolna od oceniania”), Planet Fitness zobowiązuje się do tworzenia środowiska sprzyjającego integracji… Nasza polityka niedyskryminacji tożsamości płciowej stanowi, że członkowie i goście mogą korzystać z obiektów siłowni, które najlepiej pasują do ich szczerej, samodzielnie zgłoszonej tożsamości płciowej. Członek, który opublikował post w mediach społecznościowych, naruszył naszą politykę dotyczącą urządzeń mobilnych, która zabrania robienia zdjęć osobom w szatni, co spowodowało zakończenie jego członkostwa“.

źródło: dailywire.com

OGLĄDAJ TAKŻE:

https://www.facebook.com/events/1717038125371725
https://pomagam.pl/afirmacjaextra

CZYTAJ TAKŻE: Zapraszamy na Narodowy Marsz Życia 2024!

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji