Zapraszamy na spektakl “Ksiądz Marek” z Sebastianem Fabijańskim. Dla naszych czytelników specjalna zniżka

Redakcja Afirmacji ma przyjemność zaprosić swoich czytelników na wyjątkowe wydarzenie teatralne. Teatr Klasyki Polskiej przygotował niezwykły spektakl „Ksiądz Marek” Juliusza Słowackiego w reżyserii Jacka Raginisa. W rolach głównych między innymi Sebastian Fabijański i Jarosław Gajewski. Dla naszych czytelników mamy specjalną ofertę kodów rabatowych.

Historia przedstawiona na scenie porusza tematy niedających się poskromić namiętności, wojny, zdrady i przebaczenia. Bohaterowie „Księdza Marka” to ludzie z krwi i kości, którzy stają w obliczu losu narodu oraz swoich własnych losów, pisanych krwią, łzami, miłością i zemstą. Spektakle, na które zapraszamy, odbędą się w piątek 19 kwietnia (godz. 19.00) oraz w sobotę 20 kwietnia (godz. 19.00).

Ksiądz Marek w reżyserii Jacka Raginisa. Warto to zobaczyć!

Na scenie zobaczymy wybitnych aktorów, takich jak Julia Łukowiak, Sebastian Fabijański, Jarosław Gajewski i inni, którzy wcielą się w postacie występujące w dziele Juliusza Słowackiego. Przeniosą nas w świat pełen napięcia, dramatyzmu i niezwykłych emocji.

Dla naszych czytelników mamy specjalnie przygotowany kod rabatowy, który umożliwi skorzystanie ze zniżki na bilety. To doskonała okazja, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu teatralnym i podziwiać monumentalną inscenizację arcydzieła Słowackiego.

KOD RABATOWY DLA CZYTELNIKÓW AFIRMACJI:
“XMAREK2024”

Zniżka do 35 zł za bilet

Zachęcamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które przeniesie Was w wielowymiarowy świat historii i ludzkich dramatów.

Zapraszamy serdecznie!

źródło: Teatr Klasyki Polskiej

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: Narodowy Marsz Życia 2024 za nami! Poznaj rezolucję ogłoszoną w imieniu uczestników

https://pomagam.pl/ah846n

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji