Obalamy mit! Aborcja ma zdecydowany wpływ na spadek dzietności

Wskaźnik płodności w Ameryce osiąga rekordowo niski poziom, podczas gdy liczba aborcji przeprowadzanych przez Planned Parenthood osiąga rekordowo wysoki poziom.

Ameryka traci swoją przyszłość przez aborcję. Nie ma na to lepszego przykładu niż fakt, że wskaźnik płodności w Stanach Zjednoczonych osiągnął rekordowo niski poziom.

Dowód z USA. Aborcja wpływa na spadek dzietności

Jak podaje portal lifenews.com – według niedawno opublikowanych przez Centers for Disease Control danych statystycznych, całkowity wskaźnik płodności w Ameryce spadł do 1,62 urodzeń na kobietę w zeszłym roku. Stanowi to spadek o 2% w porównaniu z rokiem poprzednim. Ten poziom znajduje się poniżej wskaźnika zastępowalności pokoleń, co oznacza, że Amerykanie nie mają wystarczającej liczby dzieci, aby zastąpić zmarłych.

Kraje o wskaźnikach poniżej poziomu zastępowalności ostatecznie doświadczają ogromnych problemów społecznych i ekonomicznych. Począwszy od obniżenia się jakości opieki nad osobami starszymi, poprzez niedobory siły roboczej, aż po wyższe wskaźniki prostytucji i handlu ludźmi.

Całkowity wskaźnik płodności zarejestrowany przez CDC jest najniższy od czasu rozpoczęcia badań przez amerykański rząd. Miał to miejsce niemal sto lat temu. Te wyniki odzwierciedlają trend jaki utrzymuje się w niemal całym rozwiniętym świecie, w którym kobiety są mniej skłonne do posiadania dzieci.

W zeszłym roku w USA urodziło się 3 591 328 dzieci, co stanowi najmniejszą liczbę urodzeń w tym kraju od 1979 roku. Od 2007 roku wskaźnik płodności w Stanach Zjednoczonych stale utrzymuje się poniżej poziomu zastępowalności. Rekordowa nielegalna imigracja za czasów administracji Joe Bidena pomogła złagodzić ten bezprecedensowy spadek populacji amerykańskiej.

Tymczasem firma aborcyjna Planned Parenthood zabija więcej dzieci w Ameryce niż kiedykolwiek wcześniej.

Planned Parenthood właśnie opublikowało swój coroczny raport, zawierający dane z poprzedniego roku. Jeśli chodzi o aborcje, nowy raport wykazał, że firma aborcyjna zabiła 392 715 dzieci w minionym roku. Jest to wzrost o 5% w porównaniu z danymi za okres 2021-2022.

To ponad 1075 dzieci zabitych w procedurze aborcyjnej każdego dnia w ciągu roku.

Liczba ta jest również wyższa niż w poprzednim raporcie rocznym, gdzie wskazano, że zabito 374 155 dzieci poprzez procedurę aborcji. W 2019 roku gigant aborcyjny przeprowadził 354 871 aborcji kończących się śmiercią dziecka. Dane te pokazuje, że Planned Parenthood nadal zabija na terenie Stanów Zjednoczonych coraz więcej – pomimo problemów finansowych związanych z legislacją ograniczającą aborcję w niektórych stanach.

źródło: lifenews.com

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: Narodowy Marsz Życia 2024 za nami! Poznaj rezolucję ogłoszoną w imieniu uczestników

https://pomagam.pl/ah846n

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji