“Polityka historyczna a bezpieczeństwo Polski”. Już w sobotę wielka konferencja patriotyczna w Warszawie! 

Już w najbliższą sobotę, 18 maja, Stowarzyszenie „Wspólnota i Pamięć” organizuje konferencję patriotyczną pt. „POLITYKA HISTORYCZNA A BEZPIECZEŃSTWO POLSKI”. Wydarzenie odbywa się w związku z drugimi urodzinami organizacji. Stowarzyszenie zaprasza wszystkich zainteresowanych do Collegium Bobolanum w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 61. Wstęp jest wolny.

Konferencja patriotyczna: “POLITYKA HISTORYCZNA A BEZPIECZEŃSTWO POLSKI”

Uroczystość rozpocznie Msza Święta o godz. 14:00 w intencji Ojczyzny i Polaków na Kresach w Sanktuarium Narodowym św. Andrzeja Boboli. Po niej będzie miała miejsce konferencja w auli Collegium Bobolanum, podczas której wystąpią znani działacze społeczni, historycy i publicyści, m.in. Ewa Siemaszko, dr Artur Bartoszewicz, Paweł Lisicki, Łukasz Warzecha, Leszek Żebrowski, prof. Andrzej Zapałowski, dr Leszek Pietrzak, dr Michał Siekierka i dr Lech Kowalski. Wydarzenie uświetni koncert patriotyczny Andrzeja Kołakowskiego.

Podczas konferencji swoją premierę będzie miał zwiastun filmu dokumentalnego o życiu i działalności śp. Księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Produkcja powstaje jedynie dzięki pomocy Darczyńców Stowarzyszenia „Wspólnota i Pamięć”.

Można ją wesprzeć w każdej chwili pod tym linkiem.

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji