Aktor z kultowych “Szczęk” skrytykował LGBT i tzw. zmiany płci dzieci [WIDEO]

Nagrodzony Oscarem Richard Dreyfuss zaskoczył wszystkich podczas specjalnego pokazu filmu “Szczęki” w teatrze Caboty w Massachusetts. 76 letni aktor wszedł na scenę w damskim przebraniu do muzyki popularnej Taylor Swift. W pewnym momencie odwrócił się do widowni tyłem i zaczął potrząsać biodrami. Performance był wstępem do ostrej krytyki LGBT i ruchu transgender, która miała miejsce później.

Do kontrowersyjnego zdarzenia z udziałem 76 letniego Richarda Dreyfussa doszło kilka dni temu w Beverly w stanie Massachusetts. Podczas sesji Q&A przez pokazem kultowych “Szczęk” aktor zdecydował się na nietypowy “performance”.

Aktor, który zagrał w “Szczękach” skrytykował tzw. zmiany płci

Aktor wszedł na scenę do piosenki popularnej Taylor Swift, co już mogłoby wzbudzić pewną sensację. Dreyfuss wzbudził zainteresowanie publiczności jednak jeszcze czymś więcej.

76 letni aktor nałożył na siebie damską sukienkę i tańczył w rytm muzyki popularnej, zwłaszcza wśród młodych kobiet, piosenkarki. W pewnym momencie odwrócił się do publiczności i potrząsał biodrami w dość sugestywny i raczej niewieści sposób, co wzbudziło entuzjazm publiczności. Po chwili na scenę wbiegli pracownicy teatru i pośpiesznie zdjęli z aktora damskie przebranie. Dreyfuss kontynuował jednak swój kontrowersyjny taniec jeszcze przez ponad minutę.

ZOBACZ KONTROWERSYJNE NAGRANIE:

Po co uznany aktor to zrobił? Performance był wstęp do krytyki LGBT i transgender

Według relacji świadków aktor wygłosił następnie szereg kontrowersyjnych komentarzy nt ruchu #MeToo oraz ideologii transgender i LGBT. Artysta miał również krytykować piosenkę Barbra Streisand, sugerując, że kobiety “nie powinny mieć tyle władzy”.

Rodzice młodzieży trans, pozwalający im na tranzycje, to źli rodzice! Kiedyś te dzieci mogą zmienić zdanie – grzmiał amerykański aktor żydowskiego pochodzenia – Dzieci nie powinny mieć zgody na tranzycje płciową – dodawał.

Po sesji Q&A, która pierwotnie miała dotyczyć tylko filmu “Szczęki”, Richards Dreyfuss zareklamował swoją książkę. Publikacja została wydana rok temu i dotyczyła braku należytej edukacji w amerykańskich szkołach.

Chodzi o to, że 50 lat temu, bez informowania nikogo, usunęli edukację obywatelską z programu nauczania wszystkich szkół publicznych w Ameryce, co oznacza, że nie mamy wiedzy, kim do cholery jesteśmy – powiedział Dreyfuss. – A jeśli szybko tego nie odzyskamy, wszyscy zginiemy. Upewnijcie się, że wasze dzieci nie są ostatnim pokoleniem Amerykanów. I wiecie dokładnie, o czym mówię.

CZYTAJ TAKŻE:

Oświadczenie dyrektora teatru. “Poglądy pana Dreyfussa nie odzwierciedlają wartości inkluzywnych”

Po całym zajściu swoje oświadczenie wydał dyrektory teatru J. Casey Soward:

Jesteśmy świadomi i podzielamy poważne obawy, wynikające z niedawnego wydarzenia z Richardem Dreyfussem przed projekcją filmu Szczęki w The Cabot. Poglądy wyrażone przez pana Dreyfussa nie odzwierciedlają wartości inkluzywnych i szacunku, które propagujemy jako organizacja. Głęboko żałujemy, że spowodowało to niepokój u wielu naszych patronów. Żałujemy, że wydarzenie, które miało być rozmową celebrującą kultowy film “Szczęki”, stało się platformą do wyrażania poglądów politycznych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za niedopatrzenie w nieprzewidzeniu kierunku rozmowy oraz za dyskomfort, jaki to spowodowało u wielu patronów. Jesteśmy w aktywnym dialogu z naszymi patronami na temat ich doświadczeń i zobowiązujemy się do nauki z tego wydarzenia, aby lepiej realizować naszą misję dostarczania rozrywki, edukacji i inspirowania naszej społeczności.

źródło: dailywire.com

OGLĄDAJ TAKŻE:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji