Poszukiwania Natalii spod Swarzędza! Każda sekunda na wagę złota!

Rodzina prosi wszystkich o pomoc w poszukiwaniach 39-letniej Natalii Panocha-Raczkiewicz, która od 14 czerwca nie daje znaku życia.

Natalia jest mieszkanką wsi Gortatowo koło Swarzędza. Po raz ostatni widziana była 14 czerwca przez swoją siostrę poprzez wideo rozmowę na aplikacji WhatsApp około godziny 18.30. Zaginiona była w swoim samochodzie ale nie powiedziała gdzie jedzie. Ostatni kontakt miał miejsce około północy dnia 14 czerwca 2024 roku, kiedy siostry wymieniły się wiadomościami.

Zaginiona Natalia spod Swarzędza. Od 14 czerwca nie daje znaku życia

Natalia najprawdopodobniej wróciła do swojego domu w Gortatowie w późnych godzinach wieczornych. Potwierdza to fakt, iż jej auto rano stało zaparkowane w garażu jej domu. Natalia od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, a jej telefon pozostaje nieaktywny.

Nigdy wcześniej podobna sytuacja nie miała miejsca, zaginiona przez motywy zawodowe oraz rodzinne – ma 10-letniego synka – nigdy nie wyłączała telefonu.

RYSOPIS
Wzrost: około 172 cm
Włosy: długie, proste, ciemny blond
Oczy: niebieskie
Budowa ciała: średnia
Znaki szczególne: na prawym przedramieniu duży tatuaż jej psa rasy Shar Pei, blizna pooperacyjna po cesarskim cięciu
Brak informacji dotyczących ubioru zaginionej ale najczęściej ubiera się elegancko.

Proszę o maksymalną pomoc w udostępnianiu naszego apelu, sprawa jest bardzo pilna liczy się czas. Dziękuję za Wasze wsparcie w imieniu rodziny oraz własnym – pisze Anita Miszczuk, krewna zaginionej, która zwraca się także bezpośrednio do niej: – Natalia bardzo Cię proszę odezwij się, daj znak, jakikolwiek znak, że wszystko ok i to wystarczy. Bardzo się o Ciebie martwimy, co się z Tobą dzieje. Jestem wręcz przerażona więc proszę…

Ktokolwiek widział, lub wie o losach zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą komendą policji lub pod numerem alarmowym: 112.

źródło: wrzesnia.info.pl

OGLĄDAJ TAKŻE:

CZYTAJ TAKŻE: