Indoktrynacja dzieci w USA trwa w najlepsze. Wielka impreza z tzw. drag queen dla najmłodszych

Piosenki, tańce, teletubisie i mężczyźni przebrani za kobiety. W Los Angeles w ubiegły weekend odbyła się duża impreza drag queen, w sposób szczególny skierowana do… dzieci. Wydarzenie sponsorował m.in. Paramount +.

W wydarzeniu wzięło udział kilka tysięcy osób. Stroje drag queen nosiły także dzieci. Najmłodszym umilały czas postacie ze znanej bajki Teletubies, które m.in. tańczyły na scenie z mężczyzną przebranym za kobietę.

Drag queen czyli chłopcy przebrani za dziewczynki

Wideo z tego wydarzenia są dostępne w sieci. Na jednym z nich widać m.in. kilkuletniego chłopca z makijażem i w dziewczęcych ubraniach. Dzieci poniżej 8 lat uczestniczyły w nim za darmo pod opieką osoby dorosłej. Organizatorzy podkreślają, że chcą w ten sposób “zbliżać ludzi”.

Nie brakowało również rodziców z dziećmi w wózkach. W jednym z wywiadów dumni rodzice podkreślali, że ich synek (przebrany na imprezie za dziewczynkę) oglądał “pokazy” drag queen i bardzo się nimi zainteresował. Na imprezie widać również m.in. mężczyzn w samej bieliźnie.

Przed halą, w której odbywało się to wydarzenie nie brakowało protestów. Demonstranci prezentowali m.in. cytaty z Biblii.

Impreza organizowana jest od 2015 roku.

Czytaj także:

Poniżej załączamy nagrania z tego wydarzenia. Ostrzegamy, że nie są one odpowiednie dla osób wrażliwych i dzieci.

źródło: Twitter, christianpost.com