Kino NIE-letnie: Szok! Dzieci w świecie bez płci

Film “Raised Without Gender” obnaża naiwność rodziców, którzy walczą z biologią, ale przede wszystkimi szkodzą własnym dzieciom w imię obłąkańczej ideologii. Wychowanie neutralne płciowo wcale nie jest neutralne i wciąga w niebezpieczną utopię świata bez płci całe otoczenie.

“Raised Without Gender” wzburza nawet prowadzących niniejszy cykl. Dlaczego więc polecamy Państwu do obejrzenia film dokumentalny, który wyraża się aprobująco o „wychowaniu neutralnym płciowo”? Ponieważ po prostu trzeba go zobaczyć, aby być świadomym tego typu zagrożeń, zanim ta groźna moda zadomowi się i upowszechni w Polsce, jak dokonało się to już w innych krajach.

Zamiast mamy i taty jest „mapa” (skrót od zdrobnień “mama” i “papa”), to dzieci wybierają zaimki płciowe, a chłopcy – sukienki. W przedszkolach oferuje się dzieciom równościowe zwierzątka i przekręcone bajki. Królewna Śnieżka jako superbohater pręży posturę obok księcia w balowej sukni, a zła królowa karmi piersią dziecko obok swojej lesbijskiej partnerki.

Równościowe, egalitarne i antydyskryminacyjne szwedzkie przedszkole o nazwie „Egalia” ma wsparcie w rządowym programie, który zabrania płciowych stereotypów w edukacji już od 1998 roku. Nic dziwnego, że Szwecja boryka się z największym na świecie przypływem do klinik dzieci i młodzieży z zaburzeniami płci. „Jesteś chłopcem czy dziewczynką?” To także od nas zależy, co będą tu odpowiadać nasze dzieci. To my mamy wpływ na to, czy nie odpowiedzą: „ani tym, ani tym” albo: „obojgiem”.

CZYTAJ TAKŻE: Kino NIE-letnie: “Trans Train” – film, który zmienił nie tylko Szwecję

“Raised Without Gender”, produkcja VICE, 2017 (film obejrzeć można TUTAJ).

***

Kino NIE-letnie to przegląd wartościowych, a nawet przełomowych filmów dokumentalnych z całego świata, które nie pozostawią Cię obojętnym! Do takich filmów trudno dotrzeć, często nawet nie wiemy, że istnieją. Ja zbierałam je przez kilka lat. Pogrążeni w mainstreamie i informacyjnym chaosie, jak odtrutki łakniemy twardych faktów, piękna i niecynicznych komentarzy. Zanim zaprosimy Cię na główne, kinowe danie, w luźnej i bezpośredniej konwencji z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiamy o prawdzie i ideologiach, rodzinie, miłości, chrześcijaństwie, szlachetności i przestępstwach. Demitologizujemy rewolucję seksualną, odkrywamy prawdę o płci i seksualności, w chrześcijańskim duchu podajemy pomocną dłoń, szukamy pożytecznej afirmacji i akceptacji! Na szermierkę faktów i iluzji zaprasza Agnieszka Marianowicz-Szczygieł wraz z gośćmi.