44. Pielgrzymka Obrońców Życia zaprasza na Narodowy Marsz Życia

Przedstawiciele polskich ruchów obrony życia człowieka i praw rodziny, zebrani przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej wezwali do udziału w Narodowym Marszu Życia w niedzielę 14 kwietnia w Warszawie.

44 Pielgrzymka Obrońców Życia

Uczestnicy 44 Pielgrzymki Obrońców Życia Ludzkiego na Jasną Górze, odnosząc się do Marszu, napisali:

Dziś, gdy waży się społeczna i duchowa przyszłość Ojczyzny, a wielu Polaków uznało, że naród porzucił cywilizację życia i dziedzictwo św. Jana Pawła II, konieczny jest nowy zryw w duchu odpowiedzialności za rodziny, dzieci, suwerenność Ojczyzny i kulturę budowaną w oparciu o wiarę, nadzieję i miłość. W tak trudnym czasie musimy dać świadectwo naszego zaangażowania i postawy za życiem.

Zachęcając do udziału w Narodowym Marszu Życia przesłanie uczestników pielgrzymki odwołuje się przede wszystkim do konieczności podjęcia zdecydowanych działań obywatelskich w związku z zaplanowanym w Sejmie na 10 kwietnia br. pierwszym czytaniem czterech projektów ustaw proaborcyjnych „Zaproponowane projekty ustaw nie tylko są sprzeczne z polską racją stanu i godzą w porządek konstytucyjny RP, ale są też zamachem na fundamentalne wartości cywilizacyjne, wynikające wprost z prawa naturalnego” czytamy w przesłaniu.

OGLĄDAJ TAKŻE:

https://www.facebook.com/events/1717038125371725
https://pomagam.pl/afirmacjaextra

CZYTAJ TAKŻE: Zapraszamy na Narodowy Marsz Życia 2024!

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji