Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zachęca do wzięcia udziału w Narodowym Marszu Życia

Wobec trwającej od wielu miesięcy promocji aborcji – marsz będzie wyjątkową okazją do pokazania naszego poparcia dla ochrony ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci – napisał zarząd Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia w apelu o udział w Narodowym Marszu Życia, który odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie.

Marsz to przede wszystkim afirmacja wartości, dziedzictwa i misji, ale także znak sprzeciwu wobec radykalnej rewolucji skierowanej dziś zwłaszcza przeciw życiu i rodzinie oraz wobec niszczenia jedności w narodzie – czytamy w zaproszeniu na Narodowy Marsz Życia, które wystosował zarząd Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia.

Organizacje pro-life zapraszają na Narodowy Marsz Życia 2024

Narodowy Marsz Życia odbędzie się 14 kwietnia 2024 r. w Warszawie, w narodowe Święto Chrztu Polski.

To manifestacja na rzecz życia i rodziny, wiary i wierności, a także wolności i niepodległości – zwracają uwagę organizatorzy. Marsz będzie przebiegał pod hasłem: „Niech żyje Polska!” – Polska w naszych sercach, rodzinach, społecznościach samorządowych oraz we wspólnocie narodowej.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.30 na Placu Zamkowym. Jego głównym organizatorem jest Fundacja św. Benedykta.

Wobec trwającej od wielu miesięcy promocji aborcji – marsz będzie wyjątkową okazją do pokazania naszego poparcia dla ochrony ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci – podkreśla zarząd PFROŻ.
Polska Federacja Ruchów Obrony Życia działa od 1992 r.; zrzesza kilkadziesiąt organizacji chroniących życie oraz prorodzinnych. W 2012 roku za swoją działalność została nagrodzona Europejską Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego.

OGLĄDAJ TAKŻE:

https://www.facebook.com/events/1717038125371725
https://pomagam.pl/afirmacjaextra

CZYTAJ TAKŻE: Zapraszamy na Narodowy Marsz Życia 2024!

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji