Narodowy Marsz Życia w TVP Info i EWTN

Już tylko dwa dni pozostały do Narodowego Marszu Życia 2024, który przejdzie ulicami Warszawy w niedzielę 14 kwietnia (początek o godz. 12.30 na pl. Zamkowym). Dzisiaj w mediach takich jak TVP Info czy EWTN o samym marszu oraz konieczności ochrony życia w fazie prenatalnej będą mówić Lidia Sankowska-Grabczuk oraz Jan Pospieszalski.

Narodowy Marsz Życia 2024 już niebawem. Jeżeli jeszcze ktoś z nas się jeszcze waha, aby wziąć udział w tym wydarzeniu, to być może zapoznanie się z dzisiejszymi wystąpieniami redaktorów Afirmacji w mediach będzie dobrą okazją do podjęcia decyzji.

Narodowy Marsz Życia w TVP INFO i EWTN

O godzinie 17.30 na antenie telewizji publicznej TVP Info wystąpi rzecznik Narodowego Marszu Życia i nasza redakcyjna koleżanka Lidia Sankowska-Grabczuk.

Wieczorem, do Lidii, dołączy nasz redaktor i doskonale znany publicysta Jan Pospieszalski w ramach spotkania “Europejski Mord na Nienarodzonych”, które odbędzie się w kawiarni Agere Contra w Warszawie (ul. Chłodna 2/18). Początek o godz. 20.00. Całość będzie transmitowana na kanale YouTube polskiego oddziału międzynarodowej telewizji EWTN.

Spotkanie będzie się odbywać przy udziale publiczności. Wstęp jest wolny, ale swoją obecność należy potwierdzić poprzez zapis na stronie kawiarni.

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ INNE WYSTĄPIENIA MEDIALNE NASZEGO ZESPOŁU NT. NARODOWEGO MARSZU ŻYCIA:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji