WAŻNE! Akcja “Zadzwoń do posła” w sprawie aborcji

W czasie posiedzenia Sejmu RP w dniach 10-12 kwietnia procedowany będzie, przygotowany przez Koalicję Obywatelską, projekt ustawy wprowadzającej aborcję na życzenie do trzeciego miesiąca życia dziecka poczętego. Lewica w antycywilizacyjnym amoku chce pójść jeszcze dalej. Nie możemy pozwolić na zabijanie niewinnych dzieci i tym samym deptanie fundamentów cywilizacji.

Włączmy się do społecznej akcji upominania parlamentarzystów – „Zadzwoń do posła!”, a także do „Marszu w Obronie Dzieci” – wielkiej manifestacji w Warszawie, zaplanowanej na czwartek 11 kwietnia, jak wyrazu naszego sprzeciwu wobec nieludzkich projektów ustaw.

Deptanie prawa do życia i godności

W dniach od 10 do 12 kwietnia polski Sejm będzie procedował projekt ustawy sygnowany przez Koalicję Obywatelską, który zakłada wprowadzenie aborcji na życzenie w okresie do trzeciego miesiąca życia dziecka w łonie matki. W przypadku wystąpienia tylko podejrzeń (!) wady u dziecka nienarodzonego będzie ono skazane na śmierć nawet w ostatnim dniu ciąży. W projekcie KO założono moralne łamanie lekarzy, bowiem przewiduje on zmuszenie placówki leczniczej do dokonania aborcji w przypadku, gdy będzie związana umową z NFZ.

Naśladująca komunistycznych i narodowo-socjalistycznych prekursorów aborcji lewica chce natomiast forsować projekt, który ma wprowadzić praktycznie aborcję do końca ciąży. Zabójstwo dziecka poczętego i promocja aborcji mają być zupełnie bezkarne.

Także współtworząca rządową koalicję Trzecia Droga, do której swego czasu zapisywali się liczni politycy deklarujący się jako katolicy, ma przygotowany swój projekt ustawy pod nazwą „o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży”. Wersja przygotowana przez Trzecią Drogę zakłada bezprawne odwrócenie skutków orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 2020 r. i powrót do krwawego kompromisu aborcyjnego.

Antycywilizacyjny krok wstecz

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wszystkie trzy projekty ustaw aborcyjnych zakładają wprowadzenie do polskiego prawa treści niezgodnych z Konstytucją RP oraz z innymi ustawami. To ciąg dalszy bezprawia, jakie w sposób zupełnie bezprecedensowy – nawet w skali „dokonań” poprzedników – realizuje obecny rząd Donalda Tuska. Wszystkie te projekty to również głęboka degradacja moralna – oznaczają dla Polski cofnięcie się w mroki cywilizacji śmierci, gdzie nie ma szacunku dla życia ludzkiego, gdzie dzisiaj ma dokonać się zamach na niewinne dzieci, a jutro zapewne przyjdzie czas na prawne dopuszczenie zabijania ludzi starszych i chorych, eufemicznie nazywane „eutanazją”.

W kraju, w którym obywatel zamiast ochrony konstytucyjnego prawa do życia dostaje od państwa przyzwolenie na zabijanie niewinnych, nikt nie może czuć się pewnie. Nikt nie może być pewny także innych swoich praw. Musimy więc dać wyraz naszego sprzeciwu wobec manipulacjom w prawie, które czynią z nas niewolników korporacji aborcyjnych i eutanazyjnych.

Bądźmy razem – to czas mobilizacji i walki!

Nasza akcja społeczna zaplanowana na najbliższe dni zakłada dwa etapy działania środowisk jednoczących się wokół obrony życia. Pierwszy etap to wpływanie na świadomość i zachowania naszych przedstawicieli w parlamencie. Prosimy wszystkich Państwa o skorzystanie z danych kontaktowych biur poselskich w całej Polsce, dostępnych na stronie internetowej akcji „Obrona Nienarodzonych”: https://obronanienarodzonych.pl/.

Dzwońmy i piszmy do polskich posłów, jasno mówiąc o naszym sprzeciwie wobec popierania tych projektów lub wstrzymywania się od głosu. Domagajmy się otwarcie głosowania przeciwko tym projektom – już od pierwszego czytania.

Wspólnie dajmy wyraz nieakceptowalności braku szacunku dla życia ludzkiego, przemówmy do sumień, rozumów i serc posłów oraz senatorów, aby w dniu procedowania antyludzkich projektów ustaw mieli pełną świadomość zbrodniczego kierunku zmian w prawie stanowionym pod wpływem nacisków lewackich i libertyńskich.

Każde dziecko ma prawo żyć!

Drugi etap akcji to organizowany przez liczne środowiska prolife marsz pod budynek Sejmu w czwartek 11 kwietnia 2024 roku. Będzie to czas posiedzenia Sejmu, wybrany niespełna dwa tygodnie po święcie Zmartwychwstania Pańskiego. Właśnie teraz orędownicy cywilizacji śmierci będą chcieli wskrzesić szatańskie wymysły depczące dar życia i ludzką godność.

Zapraszamy więc Państwa do Warszawy na „Marsz w Obronie Dzieci”, który odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. Weźmy w nim udział wraz z naszymi rodzinami i znajomymi! Marsz zacznie się Mszą Świętą w kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu o godzinie 15:00. O godzinie 16:00 przewidziana jest zbiórka pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, a następnie przejście pod Sejm.

Ciesząc się każdym pojedynczym życiem danym nam od Pana Boga, nie możemy pozwolić, aby tego daru pozbawiano kogokolwiek. Nauka już dawno dobitnie wykazała, że od chwili poczęcia mamy do czynienia z nowym życiem, małym człowiekiem, który szybko wzrasta, zaczyna odczuwać ból, pragnie żyć i kochać swoich rodziców.

Obrona każdego z tych niewinnych dzieci, które chcą zabijać inicjatorzy tych trzech haniebnych projektów, jest naszym moralnym i chrześcijańskim obowiązkiem. Walcząc o niewinne dzieci, walczymy o przyszłość Polski.

źródło: piotrskarga.pl

OGLĄDAJ TAKŻE:

https://www.facebook.com/events/1717038125371725
https://pomagam.pl/afirmacjaextra

CZYTAJ TAKŻE: Zapraszamy na Narodowy Marsz Życia 2024!

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji