Żart z niemowlaka z podtekstem seksualnym… Ojciec zdzielił stand-upera! [WIDEO]

Ojciec wszedł na scenę i zdzielił po twarzy lewicowego komika. Stand-uper zamieścił w mediach społecznościowych „seksualizujące” komentarze na temat trzymiesięcznego synka prawicowego influencera.

Komik Jaime Caravaca zareagował na zdjęcie, które Alberto Pugilato, prawicowy influencer, zamieścił na portalu X. Na zdjęciu, które zostało podpisane tekstem “Duma i radość”, Alberto trzyma swojego trzymiesięcznego syna. Pod wpisem lewicowy stand-uper umieścił swój skandaliczny i seksualizujący niemowlę komentarz.

Ojciec wymierzył sprawiedliwość. Uderzył stand-upera

Nic i nikt nie może zapobiec możliwości, że jest gejem, a kiedy dorośnie… – w dalszej części wpisu lewicowy stand-uper bardzo obelżywie obraził niespełna 3-miesięczne dziecko sugerując, że jego ojciec nie może być pewien czy przypadkiem w przyszłości syn nie zostanie homoseksualistą.

Pugilato odpowiedział na X (dawny Twitter): „Zapewniam cię, że przeprosisz za to, co powiedziałeś o moim 3-miesięcznym synu i odkryjesz, że prawdziwe życie to nie Twitter”.

ZOBACZ NAGRANIE:

W poniedziałek Caravaca występował w Madrycie. To właśnie podczas tego występu Pugilato wszedł na scenę i zdzielił o twarzy lewicowego komika, krzycząc:

Te pedofilskie komentarze na temat mojego syna… powiedz mi to w twarz… ty śmieciu… teraz! – krzyczał Pugilato – Co mówiłeś, co? Że mój syn będzie… (cenzurujemy, ponieważ oryginalny wpis był drastyczny). On ma trzy miesiące. Śmieciu. I co teraz? Powiedz mi to w twarz… powiedz mi to teraz. – krzyczał prawicowy influencer, powiązany z partią Vox.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kiedy jeden z widzów stand-up’u próbował interweniować, Pugilato powiedział:

Przepraszam, przepraszam, jestem tylko ojcem, który broni swojego dziecka. On wygłaszał seksualizujące komentarze na temat mojego trzymiesięcznego syna – mówił wskazując na Caravacę, który był wyraźnie przestraszony.

Na końcu słychać jak Pugilato mówi: „To ma swoje konsekwencje”, a następnie nazywa lewicowego komika klaunem, po czym ponownie bije go w twarz i opuszcza scenę.

Po incydencie Pugilato napisał na swoim profilu X: „Jest tylko jedna rzecz, która jest ponad moim honorem i jest to honor moich dzieci i mojej rodziny. Nikogo nie zaskakuje, że ci, którzy są oburzeni ojcem broniącym swoich dzieci przed pedofilskimi komentarzami, są tymi samymi, którzy przesuwają okno Overtona w ten sposób.”.

źródło: dailywire.com

OGLĄDAJ TAKŻE:

Afirmacja Extra. Wesprzyj nowy projekt autorów Afirmacji